Jak skonfigurować online spotkanie dla paszportu w konsulacie meksykańskim w San Jose w Kalifornii

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak skonfigurować online spotkanie dla paszportu w konsulacie meksykańskim w San Jose w Kalifornii


Meksykański doradca z San Jose w Kalifornii został założony w 1968 r. Jako doradca zawodowy ze względu na wzrost populacji Meksyku w San Jose. Doradca zawodowy zakończył się w 1971 r. Ze względu na bliskość Radcy Prawnego z San Francisco. Została ona ponownie otwarta w 1973 r. Teraz radca generalny utrzymuje stosunki z kilkoma organizacjami i agencjami, które służą pożytku dla społeczności meksykańskiej w San Jose w Kalifornii. Meksykański Poradnik z San Jose pomaga obywatelom Meksyku uzyskać wiele dokumentów prawnych, takich jak: akt urodzenia, ślub i zgon, zielone karty i paszporty. Możesz zebrać wszystkie potrzebne informacje on-line, aby uzyskać paszport meksykański, ale nie możesz umówić się on-line.

Rzeczy, których potrzebujesz

Komputer

Serwis internetowy

Instrukcje

Wpisz www.cosulmexsj.com w pasku adresu przeglądarki internetowej. Poczekaj na pojawienie się strony głównej.

Po lewej stronie wybierz link "Servicios Consulares". Powinien pojawić się czerwony i beżowy stół.

Na czerwonym i beżowym stole "Servicios Consulares" wybierz link "Pasaporte". Kiedy strona zostanie otwarta, powinien pojawić się czerwony i zielony stół.

W białej komórce tabeli zaznacz podkreślone łącze zatytułowane "Solicitude". Otwiera się aplikacja paszportowa. Wydrukuj wniosek o paszport i wypełnij.

Zadzwoń do "1-877-MEXITEL" w pierwszej komórce strony "Pasaporte". Zrób wizytę na paszport w konsulacie meksykańskim w San Jose.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.