Jak słuchać bezpłatnej muzyki z radiem Pandora

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak słuchać bezpłatnej muzyki z radiem Pandora


Jeśli jesteś zmęczony obecną biblioteką muzyczną, szukając czegoś nowego i nie chcesz płacić, dowiedz się, jak znaleźć i posłuchać nowej muzyki w radiu Pandora. Ta bezpłatna usługa umożliwia mieszkańcom Stanów Zjednoczonych wpisywanie w niektóre z ulubionych piosenek i odkrywanie nowej muzyki opartej na Twoich preferencjach. Możesz też zapłacić za dostęp do dodatkowych funkcji.

Rzeczy, których potrzebujesz

Głośniki lub słuchawki

Instrukcje

Przejdź do witryny Pandora.com i wpisz wybranego artysty lub utworu.

Przejrzyj listę piosenek i artystów, które się pojawiają. Wybierz jedno z nich lub kliknij "Słuchaj teraz". Pozwala to na odkrywanie nowych gatunków i artystów podobnych do Twojego wyboru. Jeśli podoba Ci się piosenka, kliknij znak kciukiem, a jeśli nie lubisz, kliknij znak kciuka. Kliknięcie przycisku "Kciuki" oznacza, że ​​utwory będą odtwarzane tak samo, a klikając przycisk "Kciuki" oznacza, że ​​piosenka nigdy już nie zostanie odtworzona na tej stacji.

Kliknij przycisk "Utwórz nową stację" w lewym górnym rogu okna i wpisz piosenkę lub artystę w polu tekstowym, aby utworzyć nową stację wokół konkretnego utworu lub utworu. Kliknij jedno z opcji na rozwijanej liście, lub kliknij przycisk "Utwórz", aby słuchać nowej stacji.

Obejrzyj dolną część lewej strony okna. Powinny być łącza "Gatunki". Kliknij, aby wyszukać muzykę według gatunku, a następnie kliknij kategorię gatunku, aby uzyskać jeszcze większy podział. Jeśli okaże się, że nie podoba Ci się żadna z podkategorii, przejdź do prawego górnego rogu dolnej części linku "Wróć do kategorii", co spowoduje powrót do kategorii kategorii kategorii.

Zarejestruj się, aby kontynuować słuchanie, gdy zostanie wyświetlony odpowiedni monit. Musisz podać adres e-mail i hasło, a także rok urodzenia, kod pocztowy i płeć. Jeśli nie chcesz otrzymywać e-maili z Pandora, usuń zaznaczenie pola "Wyślij mi spersonalizowane rekomendacje i porady".

Wskazówki:

Kliknięcie przycisku "Słuchaj teraz" lub "Utwórz" może wybrać niewłaściwy utwór lub wykonawcę, ponieważ często są to artyści i piosenki o tym samym tytule. Jeśli tak jest, kliknij przycisk "Hey! Nie potrzebujesz", aby wyświetlić listę wszystkich piosenek i artystów z tym nazwiskiem i wybierz ten, który chcesz.

Będziesz ograniczony ile razy możesz pominąć utwory podczas słuchania. Z bezpłatnym kontem Pandora możesz pominąć 12 na dzień.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.