Jak Spokój Panicky Kobietę Podczas Pracy

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak Spokój Panicky Kobietę Podczas Pracy


Wiele kobiet w pracy poradzi sobie z każdą skurczami, z jaką mają godność. Czasami trudno jest nawet powiedzieć, kiedy mają skurcze, a kiedy nie. Jednak niektóre kobiety doświadczają skurczów, które kładą je na szczycie. Czują, że w tym czasie tracą kontrolę lub stają się paniczne. Jeśli tak się stanie, ważne jest, aby spróbować pomóc jej odzyskać kontrolę nad sytuacją. Oto kilka sposobów na to.

Instrukcje

Zachowaj spokój. Jako partnera pracy lub trenera musisz być tak spokojny, aby przywrócić jej stan spokojny i zrelaksowany. Często pracujące kobiety potrzebują pewności, że wszystko idzie dobrze. Im lepszy jest Twój głos i wskazówki, tym lepiej zrobi.

Nawiązać kontakt z okiem. Skoncentruj się na tobie, kładąc twarz przed nią. Powiedz jej cicho, ale mocno, aby spojrzeć na ciebie. Nawiązanie kontaktu z oczami pomoże jej uziemić, gdy widzi pocieszający wyraz twarzy i słyszy spokojny, stanowczy ton Twojego głosu. Twój głos pozwala jej zrozumieć, że dasz ci trochę wskazówek.

Trzymaj ją mocno. Możesz położyć ręce na jej ramionach lub przytrzymać twarz w dłoniach w razie potrzeby. Próbujesz skupić swoją uwagę na Tobie. Skupienie uwagi na czymkolwiek innym niż skurcz będzie pozytywne.

Powiedz jej, żeby oddychała z tobą. Ustalić wzór oddychania, który jest łatwy dla niej do naśladowania, niezależnie od tego, czy jest on wzorzysty czy przypadkowy. Oddychaj głośno, aby usłyszeć wzór lub porozmawiać z nią przez wzór. Kiedy skurcz się skończy, zawsze skieruj ją do spokoju i spowolnij oddychanie do stanu zrelaksowanego.

Uspokajaj ją. Kiedy kobieta panika w pracy, czuje się poza kontrolą. Wiele razy czuje, że nie zajmuje się takimi rzeczami, jak ona lub może, że w ogóle ich nie poradzi. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, powiedz jej, jaka jest wspaniała praca. Utrzymuj ją z niesamowitą zdolnością do narodzin i że każda skurcz zbliża ją do boku, trzymając dziecko. Możesz też zaproponować niektóre techniki wizualizacji lub punkt ogniskowy.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.