Jak sprawdzić, czy 3-miesięczne dziecko potrzebuje napoju

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak sprawdzić, czy 3-miesięczne dziecko potrzebuje napoju


Zdaniem internetu KidsHealth, niemowlęta potrzebują od 16 do 20 godzin snu codziennie z noworodkami śpiącymi i wyłączanymi przez cały dzień i noc, budząc się co dwa do trzech godzin. Kiedy dzieci przechodzą na noworodek i zbliżają się do wieku 4 miesięcy, zwykle spają od 10 do 12 godzin w nocy i biorą od dwóch do trzech drzemek dziennie. W wieku 3 miesięcy niemowlę wciąż ma szansę odnaleźć swój śpiący rytm. Zwracając uwagę na jego oznaki senności jest sposobem, aby pomóc mu dostać się do planu napping. Kiedy rozpoznajesz jego śpiący sygnał, możesz szybko go wyprowadzić, zanim zdeneryzował się.

Instrukcje

Śledź czasy, gdy twój 3-miesięczny naturalnie zasnął w ciągu dnia. Zapisz czas, w którym zasnął, a także ilość czasu, w którym będzie zasnąć. Śledzenie czasu snu może pomóc określić, kiedy zaczyna rozwijać drzemkę, więc możesz rozpocząć drzemkę w określonych porach dnia.

Monitoruj zachowanie dziecka, aby szukać oznak, że jest senny. Zapoznaj się z indywidualnymi wskazówkami dziecka, że ​​jest zmęczony - jak zmiana zachowania. Jeśli odchodzi od aktywnego grania do zauważalnego spowolnienia, prawdopodobnie czas na drzemkę. Zwykle gotowa jest drzemka po 3-miesięcznym pobycie po aktywnym czasie gry.

Uważaj na powiek o zmarszczkach, ocieranie oczu i opadanie głowy, które są często oznaką, że dziecko jest śpiące. Niektóre niemowlęta nawet ziewają, aby poinformować, że są zmęczeni. Użyj tych oznaczeń jako wskazówek, aby rozpocząć rutynową przerwę w oddychaniu niemowlęcia.

Posłuchaj na oznaki pobłażliwości, szczególnie jeśli twój 3-miesięczny już jest już pełny i w czystej pieluszce. Fussing nie zawsze jest znakiem, że jest zmęczony, ale niemowlęta, które od szczęśliwych do wybrednych, zwykle są gotowe na drzemkę. Jeśli nie ma żadnego powodu, zastanów się nad potrzebą drzemki.

Obejrzyj, jak dziecko reaguje podczas uruchamiania procedury drzemkowej. Na przykład, procedura czasu drzemki może wymagać ściemniania światła, kładzenia kojącej muzyki i delikatnego kołysania małego w ręce. Twoje dziecko dowie się, że rozpoznaje rutynę, która pomoże jej osiąść na drzemkę. Jeśli widzisz, że jest senność podczas jej kręcenia, delikatnie umieść ją w swoim łóżku, dając jej szansę zasypiania, podczas gdy ona jest śpiąca, a mimo tego nadal nie śpi. Pomoże to rozwijać plan drzemki.

Wskazówki:

Kiedy dziecko zacznie rozwijać plan drzemki, 15-20 minut przed jej zwykłymi zmęczonymi czasami, nakarm ją i zacznij ją przygotować na drzemkę. Według dr Sears, na stronie Parenting.com prawdopodobnie prawdopodobnie spać dłużej, jeśli zdecydujesz się na drzemkę, zanim zdecydujesz się na senne oznaki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.