Jak stać się milionerem kupić akcje Penny

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak stać się milionerem kupić akcje Penny


Zapasy Penny są ryzykownymi, niedrogimi i cienkimi transakcjami, które nie kwalifikują się do notowań na głównych giełdach. Chociaż brokerzy online dali potencjalnym inwestorom łatwy dostęp do rynku akcji giełdowych, manipulanci finansowi korzystają także z witryn internetowych, biuletynów, biuletynów i biuletynów elektronicznych oraz alerty, aby manipulować informacjami i widocznymi perspektywami małych i firm uruchamiających. Rezultatem jest rynek finansowy pełen niebezpieczeństwa, ale także ten, który może przynieść zyski, a nawet szansę zarobić miliony na tych, którzy dbają starannie, starannie i świadomie.

Informacje to zysk

Poszukaj wiarygodnych źródeł informacji na giełdzie penny i dokładnie zbadaj te źródła. Chcesz wiedzieć z wyprzedzeniem, kogo słuchasz i jakiego rodzaju ślad ma. Należy pamiętać, że podobno "bezstronne" opinie witryn internetowych i biuletynów mogą być również nieuczciwe. Firmy analityków nie tylko płacą za analityków, ale promotorzy pensji często płacą za dobre opinie swoich klientów lub oszukują użytkownika przy użyciu aliasów i fałszywych nazw ekranowych.

Ostrzeżenia dotyczące obrotu

Otwórz rachunek handlowy i zasilaj go pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić. Twoim celem jest oczywiście odkrycie zapasów grosza, które będą rosły w cenie. To się nigdy nie zdarza losowo. Jeśli produkty firmy są obiecujące, lub firma wejdzie na nowy rynek lub ma zamiar zawrzeć znaczną umowę, prawdopodobnie znalazłeś potencjalnego zwycięzcę. Ale publiczne informacje o firmie to tylko takie: publiczne. Teoretycznie wiadomo, że wszyscy, którzy zwracają uwagę, a to oznacza, że ​​informacje są już dostępne w magazynie.

Wchodzić

Wykorzystaj zasoby gotówkowe, które otrzymują początkowy zasięg w używanych źródłach informacji. Szukasz "alertów" dotyczących zapasów, które mają zostać pompowane przez brokerów i / lub doradców finansowych. Kiedy dążą do zapasów, ich celem jest zainspirowanie fali kupna wśród zwykłych przedsiębiorców (takich jak ty). Robią to, zachęcając do przełomowego, rewolucyjnego produktu firmy - niezależnie od tego, czy jest to niesamowity dodatek do zdrowia, użyteczne magicznie oprogramowanie czy high-tech mousetrap. Pobierz symbol zapasów, a następnie za pośrednictwem konta maklerskiego sprawdź bieżący wykres cen akcji. Jeśli stado zacznie rosnąć, wejdź na pokład. Pamiętaj, że promotorzy zwykle kupują czas, zanim wyślą alert - polują na szybkie wypłaty, a ty jesteś celem.

Transakcje typu Edge-of-Your-Seat

Umieść stop loss loss na swoim magazynie, kiedy ją trzymasz. Zapobiega to całkowitej utracie twojej stawki, gdy (jeśli jest) spadek zapasów. Uważnie obserwuj stół; Skuteczni handlarze grosza zawsze pozostają na swoich ekranach, uważnie obserwując kleszcze (zmiany cen). Kiedy jest promowany, grosza zwykle wzrasta przez kilka dni handlu, a następnie wyrówna. Kiedy wspinaczka cen przestanie przyspieszać, sprzedaj akcje. Również sprzedać czas, jeśli nie robi nic; Nigdy nie kupuj i nie trzymaj się na tym rynku. Twoim celem jest przewidywanie dumpingu, które nastąpi, gdy organizatorzy akcji decydują się na ich zyski.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.