Jak szyć szwat ręcznie

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak szyć szwat ręcznie


Kiedy znajdziesz szwy i nie ma czasu na naprawę maszyny do szycia, możesz to zrobić tylko igłą i nicią. To zajmuje trochę więcej czasu, ale można zszywać solidny szew ręką, który utrzyma się, aż będziesz mógł dostać się do maszyny do szycia.

Rzeczy, których potrzebujesz

Igła (odpowiednia wielkość tkaniny)

Wątek (odpowiedni wskaźnik dla tkaniny)

Instrukcje

Jeśli jesteś praworęczny, będziesz szycie od lewej do prawej. Jeśli jest to niewygodne dla ciebie, szyć w przeciwnym kierunku.

Szef jest szyty za pomocą sztyftu, który zasadniczo jest jednym szwatem do przodu, jednym ściegiem do tyłu. Począwszy od igły pod tkaniną, wykonaj jeden ścieg, a następnie przeciągnij igłę przez tkaninę o jedną długość ściegu (około 1/8 cala) poza ścieg, który właśnie zrobiłeś. Następnie, przesuwając się do tyłu zamiast naprzód, wypełnij ten ścieg.

Teraz na szwę: Używając sztyftu tylnego i najmniejszych ściegów, które można wykonać, przenieść igłę przez tkaninę w lewym lewym punkcie szwu. Weź jedną lub dwie ściegi, trzymając ściegi tak małe i jak to możliwe.

Powtórz szwalnię w obszarze, który ma być spleciony. Jeśli szew nie jest wystarczająco wytrzymały, przesuń go na pierwszej warstwie szwów, aby wzmocnić szew.

Wskazówki:

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj tego samego nici koloru, co tkanina lub najbliższego koloru.

Użyj podwójnego nitki dla większej siły.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.