Jak traktować Soreness Z Shot

Admin 14 Views 0 comments
Advertisement

Jak traktować Soreness Z Shot


Osłabienie ze strzału może wynikać z jednej z trzech przyczyn; Zapalenie z wstrzykniętej substancji, niewielkie uszkodzenie tkanek spowodowane przez włożenie igły lub zakażenie. Podczas gdy pierwsze dwa objawy ustąpią w ciągu kilku dni, z lub bez leczenia, zakażenie może być poważnym powikłaniem i powinno zostać skierowane przez lekarza. Chociaż istnieją standardowe metody leczenia bolesności z powodu strzału, należy skonsultować się z lekarzem, jeśli objawy nie poprawią się w ciągu 36 godzin. Jeśli objawy pogarszają się, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Rzeczy, których potrzebujesz

Worek lodu

Poduszka rozgrzewająca

Ręcznik

Uśmierzacz bólu

Instrukcje

Podnieś dotknięty obszar tak, aby znajdował się na tym samym poziomie, co serce. Spowoduje to zmniejszenie ciśnienia do miejsca wstrzyknięcia, zmniejszając ból. W miejscach wstrzyknięcia na kończynach górnych, spoczywaj ramię na ułożonych poduszkach. W przypadku zastrzyków nóg, usiądź na krześle i podeprzyj nogi lub leży płasko. Połóż się na brzuchu lub w bokach, aby strzelać do pośladków.

Po wstrzyknięciu wstrzyknij pakiet lodu do bólu przez pierwsze 24 godziny, aby zmniejszyć obrzęk. Trzymaj pakiet lodu w miejscu wstrzyknięcia do 15 minut na raz. Zdejmij pakiet lodowy przez 15 minut, a następnie ponownie stosuj. Ma to na celu utrzymanie opakowania lodowego w stałym kontakcie ze skórą, co może powodować uszkodzenie tkanek.

Opakuj poduszkę na ręczniki, aby chronić skórę. Ustaw pad na "Nisko" i umieść pad nad obszarem, którego dotyczy problem, po upływie pierwszych 24 godzin. Ciepło zwiększy krążenie, przyspiesza regenerację poprzez zwiększenie dopływu tlenu do miejsca, pomagając organizmowi w budowie nowych komórek. Zwiększony obieg również przyspiesza usuwanie uszkodzonych komórek.

Przyjmij lek przeciwbólowy o właściwościach przeciwzapalnych, takich jak ibuprofen. Nie przekraczaj zalecanej dawki leku przeciwbólowego, chyba że lekarz przepisze lekarzowi.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.