Jak trzymać węża i robaki z dala od swojego kempingu

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak trzymać węża i robaki z dala od swojego kempingu


Niewinnym sposobem na nieprzyjemne przeżycia kempingowe są nieproszone goście, takie jak robaki i węże przybywające na kemping. Niezależnie od tego, czy boisz się stworzeń, czy błędy czy węże stwarzają realne niebezpieczeństwo, ich utrzymanie jest priorytetem. Istnieje wiele kroków, które można podjąć, aby robaki, węże i inną przyrodę nie przyjeżdżały, aby zbadać swój kemping.

Rzeczy, których potrzebujesz

Odstraszacz owadów

Świece Citronelli

Woskowany środek odstraszający

Instrukcje

Wybierz lokalizację kempingu, która zminimalizuje ryzyko wystąpienia błędów i węży. Wiele owadów podoba się do wody, wokół drzew i gęstych trawników. Znajdź kempingu z dala od terenów wodnych i trawiastych, jak to tylko możliwe. Aby uniknąć węży, nie umieszczaj swojego kempingu w pobliżu upadłych kłód lub innych potencjalnych miejsc, w których węże mogą się schować.

Rozpalić ogień. Dym wydostający się z ognia wystarczy, aby wyjechać z najbliższego obszaru większości owadów i innych zwierząt, w tym węży.

Użyj środków odstraszających zarówno bugi, jak i węże. Użyj środka odstraszającego owady, który zawiera chemiczny DEET. Jeśli robaki są komary, lekkie świeczki z cytronelli, aby je odepchnąć. Środki wężowe są w postaci płynnej lub granulowanej. Umieść te repelenty na obwodzie kempingu, aby nie wdawać się węża.

Umieść jedzenie w szczelnych pojemnikach, aby nie zabrudzić dodatkowych robaków lub innej niechcianej przyrody na kempingu. Usuń śmieci z witryny natychmiast, umieszczając ją w odpowiednim miejscu składowania lub spalając go. Umyj i wyczyść wszelkie naczynia, patelnie i talerze natychmiast po ich użyciu.

Trzymaj swój namiot zamknięty, nawet jeśli wyjdziesz na chwilę. Będzie to robactwo i węże z namiotu podczas pobytu na zewnątrz.

Wskazówki:

Zatrzymanie wszystkich błędów i węży może nie być możliwe. Nosić odzież ochronną, na przykład długie rękawiczki i wysokie buty, aby uniknąć gryzienia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.