Jak tworzyć plakat Poster-Line

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak tworzyć plakat Poster-Line


Jeśli dajesz prezentację w klasie o historii, chcesz być tak przygotowana, jak to możliwe. Oprócz planowania, co powiedzieć i zapamiętać datę i fakty, powinieneś także mieć pomoc wizualną i inne rekwizyty pomagające w tworzeniu swoich punktów. Jednym z nich jest użycie, zwłaszcza jeśli obejmuje się długi okres, jest linia czasu. Choć można wydrukować wydrukowane serie, prawdopodobnie nie mają konkretnych potrzebnych informacji. Spraw, byś był właścicielem z tablicy plakatowej.

Rzeczy, których potrzebujesz

Plakat plakatowy

Znacznik

Karty katalogowe

Instrukcje

Umieść każdy element informacji na własnej karcie indeksu. Na przykład; Jeśli wspomnimy o bitwie o Yorktown, datę, miejsce, walkę i wynik. Nie bądź zbyt szczegółowy, ponieważ musi pasować do osi czasu.

Użyj znacznika, aby narysować linię przez plakat. Wpisz daty, które pokryjesz na końcu każdego wiersza.

Narysuj znaczniki przyrostu roku, dekady lub wieku wzdłuż osi czasu. Które użycie zależy od długości czasu pokazywanej przez linię czasu.

Napisz do każdego fragmentu informacji z kart indeksowych nad osi czasu, rysując linię z informacji na datę na osi czasu, kiedy wystąpiła.

Dodaj tytuł opisowy u góry tablicy plakatowej w dużym formacie. Na przykład; Jeśli Twoja prezentacja dotyczy Wojny Secesyjnej, możesz napisać "Główne wydarzenia z wojny domowej".

Wskazówki:

Możesz chcieć narysować kilka wersji roboczych przed podjęciem decyzji o zakończeniu; Tym bardziej pozwalasz czas mózgu na gulasz na temat, tym więcej informacji, które pojawią się dla Twojej linii czasowej.

Uważaj, tworząc linie czasu jako dorosły, mogą powodować migotanie w przeszłości dla niektórych, które mogłyby doprowadzić do przeżycia kryzysu średniego życia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.