Jak tworzyć programy kościelne

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak tworzyć programy kościelne


Programy kościelne pomagają informować uczestników o wydarzeniach zaplanowanych na ten dzień. Mogą też pomóc w ustaleniu, kto będzie śpiewać lub mówić, poza zapewnieniem przestrzeni reklamowej dla lokalnych firm lub osób fizycznych. Chociaż dokładny charakter Twojego programu kościelnego jest dostosowany do Twoich potrzeb i estetycznych gustów, możesz łatwo rozpocząć korzystanie z szablonu w programie Microsoft Word, czyli programie dołączonym do wszystkich komputerów z systemem Windows.

Instrukcje

Otwórz program Microsoft Word. Można go znaleźć w folderze Microsoft Office po kliknięciu menu Start. Jeśli go nie widzisz, przewiń do Programów w menu Start, a następnie wybierz Microsoft Office, a następnie Microsoft Word w podmenu, które pojawi się po prawej stronie.

Kliknij okrągły przycisk pakietu Office w lewym górnym rogu okna i wybierz "Nowy".

Kliknij "Broszury i broszury" po lewej stronie okna.

Kliknij przycisk "Programy".

Wybierz szablon programu, który działa dobrze dla Twoich potrzeb. Kliknij przycisk "Pobierz", aby automatycznie otworzyć nowy dokument programu Word.

Zamień obrazy i informacje w programie szablonowym na informacje dotyczące kościoła. Następnie można wydrukować programy w domu lub odwiedzić lokalny sklep z bielizną.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.