Jak ubiegać się o AHCCCS Online

Admin 8 Views 0 comments
Advertisement

Jak ubiegać się o AHCCCS Online


Systemem ograniczania kosztów opieki zdrowotnej w Arizonie jest system Medicaid w państwie. Zapewnia tanie programy opieki zdrowotnej dla mieszkańców państwa. Możesz skorzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej online poprzez internetowy system aplikacji w państwie Health-e-Arizona. AHCCCS oferuje różne programy, na które kwalifikują się różni mieszkańcy, w tym KidsCare, Wolność do pracy i Oszczędności Medicare. Jeśli nie możesz składać wniosków on-line, aplikacje wysyłkowe są również dostępne na stronie internetowej AHCCCS.

Instrukcje

Załóż konto na Health-e-Arizona. Musisz podać domowy adres pocztowy i adres e-mail. W tym celu kliknij "Begin Now!" Na stronie głównej serwisu.

Skompiluj wymagane informacje. Wniosek zażąda informacji dotyczących daty urodzenia, numeru ubezpieczenia społecznego, informacji o dochodach i zasobach (w tym kont i rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, takich jak pojazdy i własność), wydatki mieszkaniowe, ubezpieczenie zdrowotne, dowód obywatelstwa lub status imigracyjny oraz wszelkie powtarzające się Wydatki medyczne dla osób powyżej 60 roku życia lub niepełnosprawne. Musisz mieć te informacje łatwo dostępne dla każdej osoby dołączonej do wniosku.

Ukończ aplikację. Zgodnie z AHCCCS trwa od 20 do 45 minut, w zależności od liczby osób, o które się ubiegasz. Powinieneś otrzymywać powiadomienia o większości programów w ciągu 30-45 dni, z wyjątkiem pomocy w nagłych wypadkach, która zawiera raporty w ciągu siedmiu dni.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.