Jak ubiegać się o pożyczkę Grad Plus?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak ubiegać się o pożyczkę Grad Plus?


Przeciętne roczne czesne dla publicznych szkół publicznych absolwentów programów jest w wysokości 30 000 dolarów rocznie, a czesne dla prywatnych programów grad średnio o 30 procent więcej rocznie. W wielu przypadkach potencjalni gradenci muszą zabezpieczyć pożyczki na pokrycie wydatków na edukację.

Rząd federalny oferuje pożyczkę Grad Plus dla kwalifikujących się studentów, którzy chcą ukończyć studia i stopnie naukowe. Kredyt Grad Plus ma stałą stopę procentową w wysokości 7,9 procent. Pożyczka płaci za całkowity koszt studiów wyższych (na przykład czesne, pokój i wyżywienie) pomniejszoną o jakąkolwiek pomoc finansową, którą otrzymujesz.

Instrukcje

Upewnij się, że nie masz niekorzystnej historii kredytowej. Czynnikami przyczyniającymi się do niekorzystnej historii kredytowej są spóźnienie się o zapłatę, niewypłacalność i bankructwo o ponad 90 dni. Jeśli masz niekorzystne kredyty, złożyć wniosek o pożyczkę, korzystając z współtwórcy, który ma dobry kredyt.

Wypełnij Federalny Wniosek o Federalną Pomoc Studencką (FAFSA). Uzupełnij proces składania wniosków online, odwiedzając witrynę FAFSA. Numer ubezpieczenia społecznego, prawo jazdy, zeznania podatkowe, wyciągi bankowe oraz wszelkie dokumenty inwestycyjne dostępne przed wypełnieniem wniosku.

Upewnij się, że Twoja szkoła określa maksymalną kwotę kwalifikującą się do pożyczek Direct Subsidized i Unsubsidized Stafford. Każdy, kto składa wniosek FAFSA, może ubiegać się o jedną z tych pożyczek. Jeśli pożyczka dotowana / nieuprawniona nie pokrywa całkowitych kosztów Twojego wykształcenia, pożyczka Grad Plus pokryje pozostałe wydatki.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Direct PLUS i wekslę główną (MPN). MPN jest umową obiecującą, że spłacisz pożyczkę. Wypełnij te formularze online w witrynie Federal Student Aid.

Wskazówki:

Możesz otrzymywać bezpłatną kopię raportu kredytowego raz na 12 miesięcy ze stron internetowych Annual Credit Report, Equifax, Experian lub TransUnion.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.