Jak umyć płaszcz z wełny

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak umyć płaszcz z wełny


W przeważającej mierze w chłodniejszych klimatach, gruba, wilgotna warstwa grochowa pomaga utrzymać ciepło, gdy pogoda się zamarza. Wełna jest czasochłonna, ponieważ zawiera lanolinę; Jest to naturalna ochrona, która odpycha wodę. Chociaż większość płaszczyzn z wełny pokrywa się wyłącznie suchymi, to można umyć warstwę w domu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Pędzel

Wywabiacz

Pralka

Umyć szmatką

woda

Torba siatkowa

Pralka

Delikatny detergent

Wieszak

Żelazo

Parowiec

Instrukcje

  • 1

Umieścić szczoteczkę do odzieży na płaszczu zaczynając od ramion. Przesuń delikatnie pędzel płaszcz, aby złapać odpady lub rozluźnić słabą plamę.

2

Umieścić ściereczkę pod zimną wodą. Ściśnij szmatę z wełny-detergentu do czyszczenia lub środka czyszczącego. Lekko delikatnie przesuwaj się w przód iw tył lub w ruch kołowy.

3

Odwróć płaszcz na zewnątrz, wsuwając ramię do tulei, chwytając za podszewkę i delikatnie ciągnąc za sobą materiał. Umieścić plamę plamki bezpośrednio na prawą stronę pachy. Delikatnie delikatnie umyj szmatką. Powtarzaj się po lewej stronie pachy. Założyć ściereczkę do podszewki, która zwykle jest jedwabna lub satyna. Odśwież obszar, nawet jeśli nie ma widocznych plam.

4

Umieść płaszcz z groszku w woreczku z siateczką. Trzymaj sznur i pociągnij za torbę. Torebka pomaga utrzymać kształt kleju i zapobiega zaryglowaniu w urządzeniu. Rzuć torbę w pralkę.

5

Ustaw urządzenie w cyklu prania ręcznego lub delikatnego i napełnij zimną wodą. Dodać łagodny detergent zgodnie z instrukcjami producenta.

6

Zdejmij siateczkę z pralki, gdy maszyna się zatrzyma. Umieść palec przez otwór worka, aby poluzować sznurek. Weź płaszcz z worka. Włożyć rękę do rękawa i wyciągnąć rękę z prawej strony. Powtarzaj się z innym ramieniem.

7

Umieść wieszak w warstwie groszkowej i włóż ją do pokrętła lub haka. Podłącz żelazko. Przenieś ustawienie na parę; Poczekaj pięć minut, aż żelazko się rozgrze. Umieść żelazko obok płaszcza i zdejmij wewnętrzną tkaninę, aby usunąć zmarszczki. Lub wsunąć płaszcz do parownika. Podnieś wąż i delikatnie przesuń go przez cały obszar wewnętrzny, zaczynając od góry i pracując na dole.

8

Umieścić powłokę na czystej powierzchni, aby dopasować jej rozmiar. Wytnij wełnę rękami i delikatnie ukształtuj płaszcz z powrotem do pierwotnej postaci. Przed włożeniem należy pozostawić suchą sierść.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.