Jak umyć szynkę przed użyciem

Admin 17 Views 0 comments
Advertisement

Jak umyć szynkę przed użyciem


Haczyki uda pochodzą z dolnej części nóg świńskiej. Te trudne kawałki nie mają na nich dużo mięsa. Haczyki do nóg nie są używane do gotowania mięsa; Są używane do dodawania smaku do potraw wymagających długiego, powolnego gotowania, takich jak gulasz, zupy i fasolę. Większość kostek hamowych jest wędzona i wyleczona i smakuje bardzo słone. Aby zmniejszyć poziom soli i usunąć wszelkie zanieczyszczenia, przed użyciem zagłębienia uda podczas gotowania konieczne jest długie mycie lub namoczenie.

Rzeczy, których potrzebujesz

Szczotka do mycia naczyń lub warzyw

Garnitur

Durszlak

Instrukcje

Mocno umyj zewnętrzne części kostek hamulca szczotką do czyszczenia, aby usunąć widoczny brud. Po wypłukaniu wypłuć końcówkę hamu.

Umieścić kostki hamowe w garnku i dodać wodę, aż zostaną całkowicie zanurzone.

Przygotuj garnek wody i kostek do zagotowania na średnim wysokim ogniu i gotuj przez minutę.

Opróżnij kostki hamowe w miedzi.

Opłukać kostki hamowe w cieście chowu pod zimną bieżącą wodą przez całą minutę. Skorzystaj z hamaków hamowych w dowolnej recepturze.

Zanurzyć kostki hamowe w zimnej wodzie przez 24 godziny, zamiast gotować je, jeśli wolisz. W ciągu 24 godzin wymień wodę od czterech do pięciu razy. Zapewni to również, że kostki hamowe są czyste. Dokładnie wypłukać je i nasącząc kostkami hamulców.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.