Jak uprawiać i hodować ziele Redwood

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak uprawiać i hodować ziele Redwood


Drzewo redwood jest jednym z prawdziwych cudów natury. Próbki Redwood mogą wyrosnąć ponad 300 stóp wzrostu i są jednymi z największych żywych rzeczy, jakie kiedykolwiek zamieszkują na Ziemi. I, cudownie wystarczy, można rozwijać własną sadzonkę redwood w domu stworzyć wielkiego giganta. Oto jak uprawiać i rozwijać sadzonkę redwood.

Rzeczy, których potrzebujesz

Doniczka (co najmniej 10 galonów)

Mnóstwo gleby doniczkowej

Wysoki nawóz azotu

Sadzonka Redwood

Klimat umiarkowany

Sadzenie Redwood Seedling

Dostarczyć dostawy. Będziesz potrzebował wszystkich wymienionych artykułów, aby prawidłowo zalać sadzonkę redwood.

Usunąć sadzonkę redwood z obecnego opakowania lub puli. Zrób to delikatnie, uważając, aby nie przeszkadzać korzeniom. Zanurzyć korzeni drzewka redwood w letniej wodzie przez 15 minut.

Napełnij dużą doniczkę z dobrą jakością doniczki, prawie do górnej części pojemnika. Zbadaj dziurę w glebie do garncowania, która jest około 2 razy większa niż rozmiar korzeni sadzonek redwood.

Usunąć sadzonkę redwood z wody, w której mokie korzenie. Umieść korzenie sadzonek redwood w dziurze, którą wykopałeś w garnku. Wypełnij glebę do doniczki wokół korzeni sadzonek redwood, ostrożnie, lekko przyciskając glebę, aż sadzonka wyda się pewnie zakorzeniona.

Woda czerwona sadzonka natychmiast.

Rosnącej Redwood Seedling

Umieść doniczkowe sadzonki redwood w chłodnym, słabym oświetleniu przez 2-3 dni, aby dostosować się do nowego środowiska. Podaj wysokie nawożenie azotem redwood.

Umieść sadzonkę redwood w ładnym, pełnym świetle miejscu do codziennego życia. Woda czerwona sadzonka, gdy gleba czuje się sucha w dotyku, ale nigdy nie nad nią.

W razie potrzeby powtórz replikację sadzonki redwood. Sadzonka redwood sadzić, gdy stanie się za duży, aby utrzymać wewnątrz. Upewnij się, że lokalny klimat jest klimatem sprzyjającym wzrostowi i zdrowiu drzewa.

Wskazówki:

Zostaw około dwóch do trzech cali dodatkowej przestrzeni na górze garnka, w którym posadzisz sadzonkę redwood.

Sadzonka Redwood powinna być często podlewana, ale nie nadmiernie.

Pamiętaj, że przecięcie czerwonej sadzonki może bardzo dobrze ją zabić, więc upewnij się, że nie nadajesz za dużo wody na raz.

Sadzonki Redwood umrą, jeśli zostaną narażone na działanie temperatur poniżej 32 stopni Fahrenheita przez dłuższy okres czasu.

Wiele warunków klimatycznych po prostu nie popiera siewki redwood. Jeśli twój klimat jest zbyt gorący i suchy, zbyt zimny lub zbyt wilgotny, sadzonka redwood umrze, jeśli ją posadzisz na zewnątrz. W takich przypadkach lepiej po prostu przycinać roślinę i trzymać ją jako roślina doniczkowa lub przeszczepić ją do obszaru, w którym może rozwijać się na zewnątrz, na przykład w amerykańskim northwest.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.