Jak uruchomić parę z dysku Thumb

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak uruchomić parę z dysku Thumb


Wiele gier wymaga uruchomienia Steam. Steam to program umożliwiający osobom pobierającym i pobierającym gry, przeglądać biblioteki nowych i starych wersji, rozmawiać z przyjaciółmi i śledzić ich przyzwyczajenia do gier oraz zapisywać statystyki dotyczące wydajności i czasu gry. Jest nieuniknione, że w pewnym momencie będziesz chciał zagrać w niektóre z gier posiadanych z dala od komputera domowego, w którym zarówno gra, jak i Steam są zainstalowane. Dokonaj tego, uruchamiając Steam z dysku USB.

Rzeczy, których potrzebujesz

Dysk USB

Jak uruchomić Steam z Thumb Drive

Znajdź folder Valve na dysku twardym. Najczęściej znajduje się w "C: \ Program Files \ Steam". Upewnij się, że wszystkie gry, które chcesz zagrać, są w pełni zainstalowane na Twoim komputerze iw folderze Steam.

Podłącz kieszeń, upewniając się, że dostępna jest wystarczająca ilość miejsca na cały folder Steam. Skopiuj cały folder "Steam" do napędu.

Wyjmij kciuk z oryginalnego komputera i podłącz go do innego komputera, na którym chcesz grać.

Przejdź do katalogu napędu kciukowego i otwórz folder Steam. Kliknij dwukrotnie plik "steam.exe", aby otworzyć aplikację.

Zaloguj się do serwisu przy użyciu prawidłowej nazwy użytkownika i hasła i znajdź grę, którą chcesz zagrać. Otwórz serwer i przeanalizuj jakość i wydajność gry, aby mieć pewność, że ustawienia z jednego komputera są zoptymalizowane dla innych.

Odpowiednio dostosuj ustawienia. Być może trzeba zmienić rozdzielczość lub grafikę, aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb.

Grać w grę! Może być niewielka ilość opóźnień, zwłaszcza gdy po raz pierwszy wchodzisz do gry. Po kilku chwilach optymalizuje się do stałego poziomu wydajności.

Wskazówki:

Prędkość kabla USB 1.1 spowoduje, że nastąpi opóźnienie, więc upewnij się, że używasz 2.0.

Opcje otwierania powodują niewielkie wahania i załadunek, ponieważ aplikacja musi uzyskać dostęp do karty do zapisu i modyfikacji danych.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.