Jak uruchomić samochód

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak uruchomić samochód


We wczesnych latach pięćdziesiątych sankcjonowane wyścigi dragów stały się popularnym sposobem na zdobycie wyścigów z ulicy i względnego bezpieczeństwa toru. Zamiast walcowania zaczyna się na ulicach i autostradach, biegacze wyruszeni ze statycznej linii startowej, tworząc właściwy start różnicy między zwycięstwem a utratą. Uruchomienie nabiera opanowania zwolnienia sprzęgła, przyspieszenia i milisekundowych czasów reakcji. Podczas wypuszczania, Top Fuel Dragster osiąga 100 mph w ciągu 1 sekundy, dając 4,5 g ciągnięcia kierowcy.

Ręczne uruchamianie transmisji

Wciśnij całkowicie sprzęgło, aby uniknąć poślizgnięcia sprzęgła. Przesuń samochód na pierwsze koło zębate.

Podnieś obroty silnika. Jeśli w scenariuszu wyścigu, podnieś rpm do czerwonej linii tachometru. Jeśli w normalnych warunkach jazdy niewielkie podniesienie prędkości to wszystko, co jest potrzebne do wyrównywania oporu umieszczonego na silniku z sprzęgła sprzęgła.

Zwolnić sprzęgło, utrzymując jednocześnie obniżenie akceleratora. Jeśli koła tylne zaczną się obracać, zmniejszyć moc przyspieszenia, aż koła odzyskają przyczepność.

Przechodzić przez drugie, trzecie, czwarte i piątkowe biegi, gdy silnik osiągnie podwyższoną prędkość obrotową, co oznacza tachometr. W normalnych warunkach przesuń jak obr / min osiąga 50 procent. W warunkach wyścigowych, weź silnik do czerwonej linii zanim się przesunie.

Automatyczne uruchamianie transmisji

Nacisnąć pedał hamulca lewą stopą.

Przyspieszanie obrotów pojazdu przy pomocy akceleratora. To buduje moment w obwodzie napędowym i konwerterze momentu obrotowego, z których obydwa są zbudowane w celu obsługi technicznej techniki "Brake / Torque".

Zwolnij hamulec z akceleratorem w całości lub częściowo, w zależności od celu uruchomienia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.