Jak usunąć gumę z gumy obcasów buta

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak usunąć gumę z gumy obcasów buta


Wstąpienie do gumy jest uciążliwością, z którą większość ludzi zajmuje się co najmniej raz. Chociaż jest to irytujące, można łatwo usunąć. Nie wyrzucaj swojego widowiska lub zrujnuj gumowej pięty, ostrząc ostrymi narzędziami. Jeśli dziąseł jest lepki i gooey, próbuje go wyciąć prawdopodobnie będzie większy, bardziej stożkowy bałagan. Bądź cierpliwy i dokładny i otrzymasz całą gumę bez lepkiej pozostałości.

Rzeczy, których potrzebujesz

Zamrażarka

Plastikowa torba

Kostki lodu

Nóż masarski lub szpachlówka szpachlowa

Smarowanie cieczy lub cieczy, lżejszego płynu lub płynu do czyszczenia na sucho

Mydło w płynie

3 czyste tkaniny

Instrukcje

Umieść but w plastikowej torbie i umieść w lodówce. Trzymaj w niej przez co najmniej godzinę. Jeśli guma nie jest stała, umieść ją w worku i zamrażaj ją przez kolejną godzinę. Jeśli w zamrażarce nie ma wystarczająco dużo miejsca, pocieraj gumę kostkami lodu, aż twarda jest.

Wypij gumę z dolnej części pięty. Delikatnie klinuj nóż masła lub szpachlówkę szpachlą pod krawędzią gumy i zdejmij gumkę w jednym stałym kawałku. Delikatnie wybij pozostałe kawałki.

Spryskaj wszelkie sprężyste plamy na gumie pięty za pomocą środka smarującego i wytrzeć czystą ściereczką lub przetrzyj czystą ściereczkę w płynnym płynie lub płynu do czyszczenia na sucho i wytrzyj lepki obszar. Osuszyć czystą szmatką.

Umyj gumową podeszwą ciepłą wodą z mydłem. Wypłukać i suszyć czystą ściereczką.

Wskazówki:

Jeśli jesteś na zewnątrz, a guma nie jest zbyt lepka, spróbuj wyrwać ją jednym kawałkiem za pomocą laski lub płaskiego kamienia.

Nie chowaj dolnej części buta nożem lub łopatką szpachlową. Może uszkodzić podeszwę buta.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.