Jak uzyskać bilet na pokład

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać bilet na pokład


Bilet na pokładzie linii lotniczych to drukowany dokument zawierający kod kreskowy i istotne informacje o locie. Karty pokładowe są wymagane do krajowych i międzynarodowych przewozów lotniczych. Linie oferują na lotnisku wiele sposobów, np. Przez samoobsługowe maszyny i przedstawiciele linii lotniczych. Ale dzięki wprowadzeniu internetowych usług odprawy lotniczej wiele linii ułatwia uzyskanie karty pokładowej przed podróżą.

Odprawa przez internet

Odwiedź stronę swojej linii lotniczej w ciągu 24 godzin przed odlotem. Większość linii lotniczych oferuje online check-in. Kliknij kartę "Check-In".

Kompletne wymagane informacje. Aby sprawdzić w internecie, musisz mieć zapis potwierdzenia lotu lub numeru e-biletu (informacje te są zazwyczaj wysyłane pocztą elektroniczną po zakupie samolotu). Ponadto być może trzeba podać swoje nazwisko i miasto wyjazdu.

Wykonaj wymagane kroki. Aby sprawdzić w internecie i uzyskać kartę pokładową, linie lotnicze mogą zadawać pytania dotyczące bezpieczeństwa lub odwołać się do bagażu lub wyznaczonego miejsca. W razie potrzeby zmień informacje (np. Dostosuj miejsce swojego siedzenia) i postępuj zgodnie z wszystkimi przepisami federalnej administracji lotniczej i przepisami dotyczącymi przewozu bagażu podręcznego.

Wydrukuj kartę pokładową. Przechowywać kartę pokładową i identyfikację fotograficzną (np. Prawo jazdy) w torebce lub torebce. Nie marnuj ani nie zapomnij o żadnej pozycji przed wyjazdem na lotnisko, ponieważ są one niezbędne do podróży.

Zapoznaj się z przedstawicielem linii lotniczych w "Odlotach Lotniczych" w celu sprawdzenia bagażu. Dotrzeć wcześnie. Ponieważ w domu "zameldowałeś się", odpowiedz na kilka pytań o bezpieczeństwo przed przekazaniem torebki do linii lotniczych.

Przejdź do zabezpieczenia. Nie ma bagażu do sprawdzenia? Nie ma problemu. Przyjedź co najmniej godzinę przed wyjazdem i przejdź przez zabezpieczenia kartą pokładową, torebką i zdjęciem. Przechowywać kartę pokładową bezpiecznie przez cały ten proces, ponieważ będzie to wymagane do wejścia na pokład w wyznaczonej bramie.

Na lotnisku

Wydrukuj swój e-bilet przed wyjazdem na lotnisko. Bilet elektroniczny ma istotne informacje o locie i danych osobowych w celu uzyskania karty pokładowej. Pamiętaj, aby postępować zgodnie z wszystkimi przepisami FAA i linii lotniczych i bagażu, a także przedstawić dowód tożsamości ze zdjęciem. Przybądź co najmniej godzinę przed wyjazdem.

Użyj samoobsługowej maszyny na lotnisku. Przejdź do sekcji linii lotniczych "Odjazdy". Wiele linii lotniczych wykorzystuje maszyny zamiast przedstawicieli w celu ułatwienia procesu zameldowania. Maszyny są szybkie i łatwe w obsłudze.

Wprowadź swój numer potwierdzenia e-biletu. Inne opcje mogą obejmować przesuwanie karty kredytowej (określonej w przypadku zakupu biletu online) lub wpisanie numeru biletu lotniczego.

Wykonaj wymagane kroki. Odpowiadaj na pytania dotyczące konkretnych informacji o lotach (np. Miasto przybycia), potwierdzić przydział miejsc i wpisać liczbę sprawdzonych worków. Po zakończeniu, maszyna samoobsługowa wydrukuje kartę pokładową (wymagane) i znaczniki bagażu (jeśli to konieczne).

Sprawdź torbę z przedstawicielem linii lotniczych. Być może trzeba okazać kartę pokładową i dowód tożsamości ze zdjęciem oraz odpowiedzieć na kilka pytań o bezpieczeństwo. Przedstaw przedstawicielowi wydrukowane etykiety bagażowe. Po zakończeniu, kontynuuj bezpieczeństwo.

Przejdź do zabezpieczenia. Jeśli masz tylko torbę na torbę (lub zameldowałeś się w bagażu), kontynuuj ochronę lotniska. Upewnij się, że masz kartę pokładową i dowód tożsamości ze zdjęciem i postępuj zgodnie z wszystkimi przepisami bezpieczeństwa FAA. Przechowywać kartę pokładową w bezpiecznym miejscu, ponieważ będzie wymagane na pokładzie lotu.

Wskazówki:

Przygotuj swój identyfikator obrazu (np. Prawo jazdy) za każdym razem, gdy pokaże Ci kartę pokładową na zabezpieczenie portu lotniczego.

Po dokonaniu rezerwacji należy zachować potwierdzenie, e-bilet lub numer biletu lotniczego, ponieważ informacje te mogą być wymagane, aby uzyskać kartę pokładową.

Nie strać karty pokładowej.

Karty pokładowe mogą być wykorzystywane wyłącznie przez podróżnego, dla którego zakupiono bilet (nazwa na karcie pokrywowej będzie odzwierciedlała tę osobę).

Używanie lub tworzenie fałszywych kart pokładowych jest przestępstwem federalnym.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.