Jak uzyskać dobry Tan na plaży

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać dobry Tan na plaży


Każdy chce wyglądać i czuć się lepiej. Miękka opalenizna może sprawić, że będziesz wyglądać młodszy, cieńszy, zdrowszy i bardziej promienny. Istnieje wiele sposobów na opaleniznę, ale nie ma naturalnego wyglądu niż ten, który dostajesz z naturalnego światła słonecznego. Następujące wytyczne pomogą Ci uzyskać świetną opaleniznę, korzystając z zabawy i relaksu letniego dnia na plaży.

Rzeczy, których potrzebujesz

Balsam do opalania

Żel do mycia ciała

Luffa

Balsam nawilżający, taki jak aloes

Instrukcje

Usuwa skórę. Możesz to zrobić z lufą z regularnym myciem ciała, aby to zrobić. Usuwanie złuszczania pomoże pozbyć się martwych komórek skóry na powierzchni skóry, aby odkryć nową, gładką skórę pod spodem. Nie szorować zbyt mocno, ponieważ może to powodować podrażnienia skóry.

Stosuj balsam do opalania. Powinieneś szukać kremu nawilżającego i SPF od 10 do 15. Balsam do opalania pomaga opalać skórę stopniowo i bardziej niż brązowo. Krem nawilżający pomoże skórze utrzymać zdrowie, a SPF pomoże uniknąć oparzenia słonecznego.

Umieść się dokładnie w linii z słońcem i zmienia pozycje co 20 minut w celu uniknięcia opalenizny. Szczytowe opalanie to zazwyczaj 10: 00-14: 00, kiedy słońce jest najwyższe na niebie. Jednak będzie to zależeć w dużym stopniu od tego, gdzie jesteś w stosunku do równika. Jeśli jesteś w basenie lub na oceanie, będziesz opalony szybciej, ponieważ woda odbija światło słoneczne.

Pić dużo wody. Woda pitna to świetny sposób, aby skóra wyglądała młodzieńczo i gładko. Zawsze ważne jest, aby zachować uwodnienie, ale jeszcze bardziej, jeśli spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu w słońcu.

Po zakończeniu garbowania, weź prysznic. Później, nakładaj na skórę nawilżający balsam. Aloe vera jest doskonałym środkiem nawilżającym, a także pomaga uspokoić skórę po oparzeniach słonecznych.

Wskazówki:

Nadmierne opalanie może przyczyniać się do raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.