Jak uzyskać dostęp do moich pieniędzy w systemie PayPal

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać dostęp do moich pieniędzy w systemie PayPal


PayPal jest liderem branży przetwórstwa płatności online. Jest zaufany i używany na całym świecie zarówno przez osoby prywatne, jak i dla kupców. Otrzymuje ocenę "A" przez Better Business Bureau, a + jest najwyższą oceną. Wielu sprzedawców online oferuje opcje płatności za pośrednictwem systemu PayPal, co czyni go bardzo wygodnym. Możesz zarządzać swoim kontem PayPal i pobierać pieniądze za pomocą elektronicznego transferu na konto bankowe za pośrednictwem telefonu komórkowego lub komputera. Możesz również złożyć wniosek o kartę debetową PayPal i pobrać gotówkę z konta PayPal w bankomacie.

Rzeczy, których potrzebujesz

konto bankowe

Karta debetowa lub kredytowa

PayPal Master Card debetowy

Instrukcje

  • 1

Jak uzyskać dostęp do moich pieniędzy w systemie PayPal


Zaloguj się na konto PayPal na stronie paypal.com. U góry strony pod niebieskimi kartami kliknij przycisk "Wypłata", a następnie "Przelew do konta bankowego". Wpisz kwotę, którą chcesz przenieść, w dostarczonym polu, sprawdź, czy jest ona wysyłana na żądane konto i kliknij lewym przyciskiem "Kontynuuj". Sprawdź transakcję przelewu środków i kliknij przycisk "Prześlij", jeśli jesteś zadowolony. Środki PayPal zostaną przekazane na wybrany rachunek bankowy, który jest powiązany z Twoim kontem PayPal. Do konta PayPal można dołączyć wiele kont. Możesz wtedy wypłacić gotówkę - w bankomacie przy użyciu karty bankowej lub pisemnie sprawdzić osobiście - po tym jak przelew zostanie zrealizowany w ciągu trzech lub czterech dni roboczych.

2

Jak uzyskać dostęp do moich pieniędzy w systemie PayPal


Zaloguj się na konto PayPal na stronie paypal.com i kliknij na niebiesko kartę "Produkty i usługi". Kliknij opcję "Pokaż wszystkie produkty PayPal" i wybierz "PayPal Debit Mastercard". Kliknij przycisk "Zastosuj teraz" i wypełnij dane osobowe. Kliknij przycisk "Kontynuuj", aby zakończyć aplikację. Twoja główna karta debetowa zostanie wysłana na adres pocztowy na fakturze rachunku bankowego lub karty kredytowej wymienionej w profilu PayPal. Zarabiaj pieniądze natychmiast z konta PayPal w dowolnym bankomacie z kartą debetową PayPal.

3

Jak uzyskać dostęp do moich pieniędzy w systemie PayPal


Zaloguj się na konto PayPal na stronie paypal.com i kliknij na niebiesko kartę z napisem "Wyślij pieniądze". Wprowadź e-mail lub numer telefonu komórkowego osoby, która otrzyma gotówkę. Wypełnij kwotę przelewu i typ waluty. Kliknij "Osobisty" i wybierz jeden z podarunków, płatności, zaliczki, kosztów utrzymania lub innych. Kliknij przycisk "Kontynuuj", aby przelać pieniądze osobom w USA bezpłatnie. Za płatności dokonywane kartami debetowymi i kredytowymi pobierana jest niewielka opłata. Od 2010 r. Możesz wysyłać 300 dolarów na arenie międzynarodowej za jedyne 1,50 USD.

Wskazówki:

Możesz natychmiast dodać pieniądze do swojego konta PayPal przy użyciu karty Green Dot Money Pak, dostępnej w większości sklepów wygody.

Przy korzystaniu z karty MasterCard debetowej PayPal w uczestniczących bankomatach może obowiązywać pewne opłaty.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.