Jak uzyskać identyfikator Spin

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać identyfikator Spin


Każdego wieczoru "Koło Fortuny" przybywa do Pat Sajaka, prosząc uczestników o rozwiązywanie pojedynczych listów. Uczestnicy konkursu otrzymują obfite wycieczki, pieniądze i inne nagrody podczas grania. Nawet widzowie w domu mają szansę na wygranie nagród, po prostu oglądając pokaz. Kiedy numer "Spin ID" pojawia się na ekranie, podczas "Koła Fortuny" wskazuje, że osoba z tym identyfikatorem wygrała nagrodę. Uzyskanie identyfikatora programu Spin ID jest bezpłatne i wymaga trochę informacji.

Przejdź na stronę Koła Fortuny (zobacz Zasoby).

Przewiń mysz w lewym górnym rogu ekranu, w którym zobaczysz "Identyfikator klubu Wheel Watchers Club". Istnieją dwie opcje obok: "Dołącz teraz" i "Zaloguj się". Kliknij "Dołącz teraz". Pojawi się okno.

Wypełnij swoje informacje tam, gdzie wskazano, aby dołączyć do Klubu Obserwatorów Kół. Aby uzyskać numer identyfikacyjny Spin, musisz dołączyć do Klubu Obserwatorów Kół.

Przewiń w dół do dolnej części aplikacji pod mniejszym grafem "Wheel Watchers Club" i upewnij się, że pierwsze pole jest zaznaczone. Powie "Tak, chciałbym wziąć udział ... i otrzymać identyfikator Spin".

Kliknij przycisk "Prześlij" w prawym dolnym rogu formularza wniosku.

Sprawdź swój e-mail, aby zobaczyć, czy otrzymałeś nowy biuletyn członków z Klubu Obserwatorów Kół. Twoja firma Spin ID będzie w tym biuletynie.

Kliknij "Zaloguj się" z witryny "Koło Fortuny". Pojawi się nowe okno. Przejdź do górnego prawa strony i wprowadź nazwę użytkownika i hasło, aby sprawdzić, czy został podany identyfikator Spin ID.

Wskazówki:

To może potrwać 24 godziny, aby Twój identyfikator Spin został przydzielony do Ciebie.

Musisz mieć co najmniej 18 lat do udziału.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.