Jak uzyskać kabel, jeśli masz tylko usługi internetowe

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać kabel, jeśli masz tylko usługi internetowe


Istnieje kilka różnych sposobów uzyskania usługi internetowej w Twoim domu: telewizja kablowa, firma telekomunikacyjna DSL (cyfrowa linia abonencka) lub dial-up, bezprzewodowe łącze internetowe i satelitarne. Niezależnie od tego, jak otrzymujesz usługę internetową, uzyskanie usługi telewizji kablowej jest niezależnym wydaniem. Nawet jeśli otrzymasz usługę internetową od lokalnej firmy telewizji kablowej, nie będzie można uzyskać programowania telewizyjnego z tego samego kabla, chyba że subskrybujesz usługę telewizyjną z dostawcą telewizji kablowej.

Instrukcje

Oceniaj dostępność odbiornika telewizyjnego poza domem przed odbiorem telewizji kablowej. Sprawdź sąsiadów, którzy odbierają telewizję poza zasięgiem telewizji i dowiedz się, jak im się podobają. Jeśli ktoś w pobliżu otrzyma dobry sygnał off-air, jest szansa, że ​​można również uzyskać dobry odbiór. Zapoznaj się z przewidywanym przyjęciem swojego domu online w witrynie sieci Web anteny.

Użyj istniejącego połączenia z Internetem, aby oglądać aktualne programy telewizyjne, online, na swoim komputerze przez jedną z witryn strumieniowych telewizji, takich jak Hulu. To nie telewizja kablowa, ale w zależności od tego, czego szukasz, może to zaspokoić Twoje potrzeby i uniknąć dodatkowych rachunków kablowych.

Porozmawiaj z dostawcami telewizji kablowej w Twojej okolicy. Tylko dlatego, że otrzymujesz usługę internetową od jednego dostawcy nie oznacza, że ​​nie masz innych możliwości wyboru. Mogą być dostępne inne oferujące lepsze oferty. Upewnij się, że wiesz, co tam jest przed podjęciem decyzji.

Zadzwoń do firmy telewizji kablowej, która świadczy usługę internetową i zapytaj o jej usługi telewizyjne. Jeśli interesuje Cię tylko podstawowa usługa, być może będziesz mile zaskoczony, że podstawowe usługi programowania programów telewizyjnych firmy są już dostępne, o ile płacisz za połączenie z Internetem.

Wybierz najlepszą ofertę, co działa dla Ciebie i zostań subskrybentem.

Wskazówki:

Kradzież usług telewizji kablowej jest niezgodna z prawem.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.