Jak uzyskać moją kamerę internetową, aby nie była rozmazana

Admin 14 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać moją kamerę internetową, aby nie była rozmazana


Kamera internetowa jest przede wszystkim kamerą, która wykorzystuje soczewkę, aby zebrać światło odbite przez obiekt. Istnieje wiele powodów, dla których obraz zrobiony przez kamerę internetową może być rozmyty, a wszystko może zostać usunięte. Potrzebne są materiały z magazynu fotograficznego lub sklepu hobbystycznego wraz z rzeczami, które większość ludzi ma już w swoich domach. Kamera internetowa nie wymaga demontażu w żaden sposób, aby uzyskać ostry i wyraźny obraz.

Rzeczy, których potrzebujesz

Program wideo z kamery internetowej

Skompresowane powietrze

Wacik

Rozwiązanie soczewek fotograficznych

Tkanka obiektywu

Instrukcje

Uruchom program wideo kamery internetowej, wybierając go z menu "Start" i "Wszystkie aplikacje". Skieruj kamerę w Twoją stronę, aby zobaczyć rozmyty obraz wyświetlany w oknie wideo programu. Obróć pierścień ostrzenia radełkowanego, który otacza obiektyw z przodu kamery, aż obraz będzie ostry; Jeśli nie ma pierścienia ostrości, ustaw kamerę bliżej lub dalej, dopóki obraz wideo nie będzie ostry.

Wysunąć obiektyw z przodu kamery internetowej sprężonym powietrzem. Zwilż koniec wacika w roztworze do czyszczenia obiektywów. Wytrzeć soczewkę zwilżonym końcem wacika, zaczynając od środka i obracając się w kole, aż do osiągnięcia zewnętrznej krawędzi. Przetrzyj soczewkę suchą tkanką soczewki w taki sam sposób, jak tylko zrobiono, aby usunąć zanieczyszczenia, które powodowały rozmyte obrazy.

Uruchom program wideo kamery internetowej znajdujący się na dysku twardym. Wybierz kartę "Zaawansowane" lub "Opcje" u góry okna programu - w zależności od sposobu utworzenia programu - aby wyświetlić okno ustawień. Zresetuj kontrolę "Ostrość" do 65 procent wszystkich możliwych, używając suwaków lub wpisz "65" w polu tekstowym. Kliknij przycisk "Zastosuj" u dołu okna, a następnie przycisk "OK", aby wyostrzyć obraz przesyłany przez kamerę internetową.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.