Jak uzyskać niezapłacone pieniądze

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać niezapłacone pieniądze


Istnieje wiele miejsc, w których można sprawdzić, czy nie utracie pieniędzy czy nieodebrane pieniądze. To pieniądze, które mogą należeć do ciebie lub do chorego członka rodziny, ale banki, rządy, firmy inwestycyjne i towarzystwa ubezpieczeniowe nie są w stanie zwrócić funduszy.

Istnieją przepisy we wszystkich stanach wymagających od firm i rządu zwrotu bezzwłocznych pieniędzy do centralnego biura poprzez proces escheatment. Po pewnej liczbie lat, jeśli instytucja próbowała i nie jest w stanie znaleźć pieniędzy, zostanie zwrócona państwu. Rozważ te wskazówki, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze lub nieodebrane pieniądze za darmo.

Instrukcje

Sprawdź imię i nazwisko, aby znaleźć utracone pieniądze. Spróbuj wspólnej pisowni dla swoich nazw, a także poszukać pod imieniem małżeńskim i panieńskie. Jeśli uważasz, że mogą być niezapłacone fundusze od chorych członków rodziny, sprawdź ich nazwy też. Aby otrzymać niezapłacone pieniądze, które mogą należeć do osoby chorej, musisz udowodnić swoje prawa do kont osobistych.

Znajdź swojego biura komisarza ds. Kontroli skarbów lub biura usług finansowych, aby znaleźć i zgubić utracone pieniądze. W większości stanów biuro obsługuje większość nieodebrane pieniądze. Sprawdź pieniądze zwrócone przez firmy ubezpieczeniowe w przypadku polis, firm użyteczności publicznej dla depozytów, banków depozytowych, interesów i sejfów, firm inwestycyjnych dotyczących papierów wartościowych, dywidend i interesów. Ponadto żądaj środków zwracanych przez rząd w celu sprawdzenia i rabatów.

Jak uzyskać niezapłacone pieniądze


Odwiedź stronę internetową Skarbu Państwa, aby znaleźć niezapłacone pieniądze z obligacji rządowych i interesów. To biuro przetwarza wszystkie nieodebrane środki związane z rządowymi obligacjami oszczędnościowymi, obligacjami typu E, obligacjami skarbowymi i innymi długami rządowymi.

Uzupełnij formularz nieuznawanych pieniędzy, jeśli znalazłeś swoje imię. Postępuj zgodnie z instrukcjami z Państwa kontrolera i ze stron skarbowych. Wszystkie komunikaty pochodzą z jednego z tych biur, aby omówić Twoje roszczenia. Ogólnie rzecz biorąc, wykonanie tego procesu trwa kilka tygodni.

Poszukaj pieniędzy na spłatę papierów wartościowych w firmie inwestycyjnej. Wiele razy zapasy i obligacje, które stały się bezwartościowe lub spadły w znacznej mierze, są spierane w kombinezonach akcydensowych. Sądy mogą przyznać akcjonariuszom pieniądze w niektórych z tych spraw. Te fundusze mogą trafiać do firmy inwestycyjnej, w której kupiłeś papiery wartościowe do dystrybucji.

Jak uzyskać niezapłacone pieniądzePktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.