Jak uzyskać pożyczki prywatne dla uczelni

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać pożyczki prywatne dla uczelni


Według FinAid, wielkość prywatnych pożyczek studenckich wzrasta o 25 procent rocznie, ponieważ limity pożyczek federalnych studentów nie rosną, aby nadążyć za rosnącymi kosztami uczelni. Wadą prywatnych kredytów studenckich jest to, że zazwyczaj mają wyższe stopy procentowe niż pożyczki federalne. Studenci powinni najpierw ubiegać się o dotacje i stypendia, które nie muszą być zwrócone. Następnie studenci powinni otrzymać maksymalną kwotę pożyczek federalnych przed ubieganiem się o pożyczkę prywatnego studenta. Jeśli prywatna pożyczka jest niezbędna do pokrycia kosztów uczelni, znajdź pożyczkę, która będzie w stanie spłacić i uzyskać najniższe stopy procentowe możliwe.

Rzeczy, których potrzebujesz

Wykaz szkół i kosztów utrzymania

Wykaz innych dochodów i oszczędności

Instrukcje

Sprawdź punktację kredytową w głównych biurach kredytowych. Prywatne pożyczki studenckie są wydawane przez prywatnych kredytodawców i są przyznawane w oparciu o historię kredytową i wynik oraz dochody. Według FinAid, jeśli Twoja ocena kredytowa wynosi mniej niż 650, prywatne pożyczkodawcy są mało prawdopodobne, aby zatwierdzić wniosek o pożyczkę. Ponadto wyższy wynik obniży stopę oprocentowania kredytu.

Znajdź cosignera na pożyczkę. Cosigner gwarantuje instytucji finansowej, że pożyczka zostanie zwrócona. Jeśli nie spłacisz kredytu, cosigner będzie odpowiedzialny za dokonywanie płatności. Według Bankrate.com, cosigner powinien mieć ustaloną historię kredytową z wynikiem kredytowym wynoszącym co najmniej 680. Zastanów się, czy poproś rodziców lub innego zaufanego członka rodziny, aby spróbował kredytu.

Jeśli masz niski wynik kredytowy, historia kredytowa lub niskie dochody, cosigner z dobrą historią kredytową i historią zatrudnienia pomogą Ci uzyskać zgodę na pożyczkę. Cosigner może również pozwolić na otrzymanie niższej stopy procentowej, nawet jeśli możesz uzyskać zgodę na pożyczkę na własną rękę.

Określ kwotę potrzebną pożyczki. Określ swoje wykształcenie i wydatki na przyszły rok; Odejmi pieniądze otrzymane z federalnych pożyczek studenckich, dotacji, stypendiów, oszczędności i dochodów z pracy. Ponieważ kredyty studenckie zazwyczaj mają wyższe oprocentowanie niż kredyty federalne, studenci powinni wyczerpywać źródła finansowania przed przejściem na pożyczki prywatne.

Porównaj i wybierz prywatne pożyczki. Rozważmy zarówno dużych banków, jak i lokalnych instytucji finansowych. Porównaj maksymalne limity kredytowe, stopy procentowe, opłaty i okres spłaty. Dowiedz się, czy istnieją inne warunki lub wymagania. Na przykład niektóre pożyczki są przeznaczone tylko na programy absolwentów. Wiele pożyczek nie obejmuje zakupu komputera z funduszami pożyczkowymi, a większość pożyczek wymaga co najmniej pół-rejestracji w akredytowanej szkole. Wybierz pożyczkę z najniższym oprocentowaniem i opłatami, które odpowiadają Twoim potrzebom i plan spłat, który działa dla Ciebie.

Wypełnij wniosek kredytowy wybranym pożyczkodawcą. Twój współtwórca musi również wypełnić i podpisać sekcję aplikacji. Złożyć wniosek do kredytodawcy.

Podpisać umowę o zwrot kredytu. Twój podpis współtwórca również musi podpisać. Po przetworzeniu dokumentacji kredytodawca wyśle ​​Ci środki na pożyczkę.

Wskazówki:

Podejmij kroki, aby poprawić swój wynik kredytowy, na przykład dokonywanie płatności on-time i zmniejszenie długów.

Prywatne pożyczki studenckie nie oferują takich samych odroczeń i planów spłat pożyczek, które są dostępne w federalnych pożyczkach. Choć wielu kredytodawców może chcieć współpracować z Tobą, upewnij się, że plan spłat kredytu jest rozsądny przed zaakceptowaniem funduszy.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.