Jak uzyskać swój dom gotowy do adopcji Home Study

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak uzyskać swój dom gotowy do adopcji Home Study


Osoby planujące przyjęcie dziecka we wszystkich stanach Stanów Zjednoczonych i Dystrykt Kolumbii są zobowiązane do przeprowadzenia badania domowego. Wielu ludzi stało się nerwowe w obliczu procesu prowadzonego w domu, ale można zrobić krok po kroku, dzięki któremu dom będzie bezpieczniejszy dla dziecka. Zanim pracownik socjalny przyjedzie do domu, ostrożnie szukaj swojego domu w poszukiwaniu wszelkich zagrożeń, które mogą być obecne i chronić przed dziećmi. Konieczne jest stworzenie bezpiecznego, bezpiecznego środowiska dla dziecka.

Rzeczy, których potrzebujesz

Alarmy dymu

Pokrywa gniazd elektrycznych

Zamki dziecięce (na szafki lub szuflady)

Instrukcje

Zainstaluj alarmy dymu i sprawdź, czy są one dostępne. Jeśli masz już zainstalowane alarmy dymu, przetestuj je, aby upewnić się, że baterie są w pełni naładowane.

Zabezpiecz wszystkie broń palną. Umieścić pistolety w bezpiecznej broni i zablokować kulki. Dzieci nie powinny mieć dostępu do broni palnej w Twoim domu.

Okryj gniazda elektryczne z plastikowymi nasadkami wylotowymi. Jeśli planujesz adoptować niemowlę lub niemowlęctwo, pokrywy elektryczne są szczególnie ważne. Nie chcesz, aby dziecko mogło trzymać przedmioty w wylocie.

Zamontuj zamki dziecięce na szafkach zawierających niebezpieczne substancje chemiczne (takie jak środki czyszczące). Wszystkie leki powinny być również umieszczone poza zasięgiem dzieci (w szafkach wysokich lub także zabezpieczone przed dziećmi przed zamkami).

Wyznaczyć pokój dla dziecka. Pokój nie musi być przygotowany z łóżeczka lub dekoracji (rodzice mogą nawet nie wiedzieć, w jakim wieku się adoptują), ale trzeba pokazać pracownikowi socjalnemu, że dziecko otrzyma odpowiednią przestrzeń życiową. Pokój powinien mieć co najmniej jedno okno w przypadku pożaru.

Jeśli masz wbudowany basen, zainstaluj ogrodzenie. Usunąć ogrodzenie na wysokość co najmniej 4 stóp i upewnić się, że ogrodzenie całkowicie otacza basen. Alarmy Pool mogą być również instalowane jako dodatkowy środek ostrożności.

Utrzymuj higienę podczas mycia domu (usuń kurz, pleśń i śmieci). Choć pracownicy socjalni nie oczekują nieskazitelnego domu, dom musi być czysty.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.