Jak używać sklepu Vac do czyszczenia otworów wentylacyjnych

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak używać sklepu Vac do czyszczenia otworów wentylacyjnych


System kanałów powietrznych lub system HVAC to miejsce, gdzie wiele alergików domowych jest wydzielanych, więc pozostawienie otworów wentylacyjnych zakurzonych i wypełnionych alergenami może pogorszyć sprawę. Czyste kanały pracują sezonowo, aby uniknąć zbędnego gromadzenia się. Z próżnią sklepową, wyczyścisz je na czas.

Rzeczy, których potrzebujesz

Sklep vac

Gąbka

Śrubokręt

Instrukcje

Odłączyć systemy pieca i klimatyzacji. Powietrze nie powinno krążyć podczas czyszczenia otworów wentylacyjnych.

Pracy z górnej podłogi w dół, tak aby pył niepoprawnie wepchnął się do kanału pracy będzie pływać w dół ostatecznie oczyszcza się na dole najbardziej ruszt. Przejdź do najwyższego piętra budynku i znajdź ruszt odpowietrzający. Usuń siatkę odkręcając wszelkie elementy złączne. Próżnia obie strony rusztu z próżnią handlową. W zależności od stylu rusztu małe przyłącze szczotek może działać najlepiej.

Sprawdź kąt pracy kanału. Jeśli idzie prosto na znaczną odległość, przymocuj długą dyszę do węża sklepowego. Jeśli przewód się odwróci, wtedy będziesz musiał połknąć wąż do kanału. Włącz próżnię sklepu i wyczyść możliwie jak najwięcej kurzu, jak tylko będzie można dotrzeć do przewodu.

Wetnij gąbkę i wyczyść kanał. Próżnia sklepowa pozostawia za małą cząsteczką kurzu, że mokra gąbka z łatwością usunie. Wytnij wnętrze i na zewnątrz rury odpowietrzającej.

Wymień ruszt i kontynuuj proces, pracując od najwyższego piętra na dno.

Wymień filtr na piecu, klimatyzator lub system HVAC. Nie włączaj go ponownie przez godzinę, aby wilgoć z prania odparowała.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.