Jak używać wtyczek VST w programie Windows Media Player

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak używać wtyczek VST w programie Windows Media Player


Technologia Virtual Studio lub "VST" to syntezator dźwięku i program efektów dźwiękowych firmy Steinberg, firmy produkującej muzykę z Niemiec. Wtyczki VST są dostępne dla szerokiej gamy urządzeń na komputerze, w tym Windows Media Player. Ponieważ program Windows Media Player nie jest hostem kompatybilnym z VST, wtyczki platformy są podstawowe i pozwalają na nieco więcej niż odtwarzanie dźwięku.

Instrukcje

Kliknij dwukrotnie ikonę instalatora dodatków VST i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. Ponieważ instalator poszukuje folderu Windows Media Player, musisz tylko zgodzić się z warunkami korzystania z usługi i kliknąć "Zainstaluj".

Otwórz program Windows Media Player i kliknij prawym przyciskiem myszy pasek górny obok karty "Play, Burn, Sync". Z listy opcji wybierz "Otwórz", aby otworzyć okno Eksploratora Windows.

Wybierz plik .vst, który chcesz otworzyć. Po wybraniu tej opcji kliknij "Otwórz", aby otworzyć go w programie Windows Media Player. Po otwarciu pliku wtyczka zostanie uruchomiona automatycznie.

Wskazówki:

Aby edytować pliki VST, użyj programu zgodnego ze standardem VST, takiego jak Audacity, ACID Pro lub Reason.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.