Jak wybrać kolory Behr Paint

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak wybrać kolory Behr Paint


Wszyscy stali przed setkami wykresów kolorystycznych farby w sklepie, starając się zdecydować, która farba będzie wyglądać najlepiej na naszych ścianach, a jaki kolor wykończenia wyglądałby dobrze na ścianie i jaki kolor powinienem namalować sufit? Wracamy do domu z książkami i setkami wykresów kolorystycznych.

Oto rozwiązanie tego problemu. Teraz możesz wejść do sklepu z artykułami metalowymi lub sklepu z farbami, który nosi farbę Behr Paint i ma całkiem dobry pomysł, czego szukasz i zaoszczędzić sobie trochę czasu.

Firma Behr Paint ma witrynę internetową z wirtualnym centrum projektu, w której można dopasować ściany, kolory sufitu i sufitu, a także dostarczyć nazwy i numer farby. Teraz możesz wejść do sklepu i po prostu szukać tej nazwy i numeru na wykresie kolorów farby.

Rzeczy, których potrzebujesz

Komputer z dostępem do internetu

Instrukcje

Najpierw przejdź do strony internetowej Behr Paint. Wymieniłem poniższy link. Gdy strona zostanie załadowana, w prawym górnym rogu zobaczysz "Centrum projektu". Trzymając myszkę na tej karcie, pojawi się rozwijane okno. Przejdź do "Wizualizuj za pomocą koloru inteligentnego".

Mniejsze pudełko zacznie się ładować. Gdy to się pojawi, kliknij kolory przeglądania. Stamtąd wybierzesz jaką kolorową rodzinę jesteś zainteresowana (Czerwony, Błękitny, Zielony, itp.). Wybierz kolor i zbadaj. Możesz rozjaśnić lub przyciemnić kolor. Po wybraniu głównego koloru kliknij "Coordinate". Kolor Smart połączy dwa inne kolory z głównym kolorem. Stamtąd wybierz, które grupy są blisko tego, co Cię interesuje, a następnie można dostroić te dwa kolory. Kiedy masz wszystkie trzy kolory, kliknij "Podgląd".

Teraz możesz załadować własne zdjęcie lub użyć próbki. Możesz wybrać pokój lub na zewnątrz. Kliknij na 3 kolory i umieść je tam, gdzie chcesz w pokoju (ściana, sufit, wykończenie).

Mam nadzieję, że ta informacja jest pomocna dla każdego, kto zamierza rozpocząć projekt malarski.

Wskazówki:

To daje sposób, aby zobaczyć, jak wygląda wszystko przed zakupem farby Behr i przyniesienie jej do domu, aby dowiedzieć się, kolor farby nie jest to, czego się spodziewałeś.

Ta strona internetowa pozwala wizualizować kolor farby zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie w Twoim domu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.