Jak wybrać kolory farb do nowego domu

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak wybrać kolory farb do nowego domu


Wybieranie kolorów farb może być frustrujące i wymagające. Malowanie domu może przekształcić cały wygląd Twojego domu i naprawdę rozjaśniać rzeczy. Wykonaj te czynności, aby dowiedzieć się, jak wybrać kolory farb do nowego domu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Malować wiórki lub próbki

Próbki farby

Pędzel malarski

Wybieranie kolorów farb do nowego domu

  • 1

Zastanów się, jaki pokój będzie malowany i jakie są meble w tym pomieszczeniu. Ciemne lasy lub duże meble mogą sprawić, że ciemnie malowane pokoje wyglądają znacznie mniejsze. Kluczem jest, aby pracować z tym, co masz i wyciągnij kolory z tego.

2

Dowiedz się więcej o wyborach kolorystycznych. Tło jest bardzo odmienne od akcentu. Malowanie całego pokoju kolorem akcentu może sprawić, że kolory są zbyt ciemne lub zbyt jasne.

3

Odwiedź lokalną domową poprawę i malowanie sklepów i przejdź do działu farb. Znajdziesz wiórki do malowania, karty pomysłów, broszury, a nawet próbki, które można malować małą część ściany. Podczas pierwszej podróży do sklepu warto po prostu zakupić sklep. Chwyć frytki w kolorach, które lubisz. Począwszy od najlżejszego koloru na górze i do dołu można nadać wykończenia kolorów, akcentów, kolorów sufitu i kolorów ścian. Przynieś trochę pomysłów, a potem kupisz w następnej podróży.

4

Żyj z wyboru na chwilę. Na ścianie w pomieszczeniu, w którym chcesz malować lub kupić próbkę, pomaluj trochę malutką farbą malowanie małego kwadratu na ścianie. Gdy spojrzysz na to przez kilka dni, jeden lub dwa kolory naprawdę zaczną się wyskakiwać na ciebie. Podobnie, zabieraj wszelkie kolory, które nie podobają się Ci od pierwszego dnia.

5

Wreszcie nadszedł czas na zakup. Przejdź do sklepu i kup kolor, w którym masz największą atrakcję i czujesz się najlepiej z nowym domem. Kupuj kolory w jaśniejszych odcieniach i akcentach w ciemniejszych odcieniach.

Wskazówki:

Jeśli malujesz kilka pokoi w tym samym kolorze, możesz zaoszczędzić pieniądze, kupując 5 galonowy wiadro z farbą, a nie 1 galonowe wiadra.

Jeśli zamierzasz robić dużo malowania, rozważyć zakup nadające się do ponownego użycia, zmywalne tarp i lepszej jakości pędzle. W ten sposób zawsze będziesz mieć dostawy.

Staraj się nie iść do sklepu i kupić farbę pierwszego dnia. Kluczem do pomyślnego zbierania farby jest wypróbowanie koloru na kilka dni. Sprawdź, czy pasuje do wszystkiego innego lub będzie koordynować. Nie wszystkie kolory są takie same. Niektórzy mają niebieskie dźwięki, a niektóre mają żółte dźwięki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.