Jak wybrać kolory małego kościoła wnętrze

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak wybrać kolory małego kościoła wnętrze


Malowanie małego wnętrza kościoła może wydawać się stosunkowo łatwe, ale warto rozważyć przed zakupem farby, organizację zespołu i rozpoczęcie pracy. Będziesz chciał, aby wybory kolorystyczne nie tylko zwiększały przestrzeń, ale również poprawiały i współgrały z istniejącymi strukturami architektonicznymi. Ważne jest również, aby wybrać kolory, które będą odtwarzać oświetlenie w pokoju o różnych porach dnia i oczywiście sama przestrzeń musi być relaksująca i uspokajająca dla zwiedzających kościół. Przy odrobinie planowania wstępnego i starannym planowaniu można wybrać kolory farb, które będą wykonywać wszystkie te rzeczy.

Rzeczy, których potrzebujesz

Aparat fotograficzny

Próbki farby

Materiały do ​​malowania

Instrukcje

Zbadaj ścianę kościoła. Zwróć szczególną uwagę na wszystkie struktury architektoniczne i funkcje stałe. Jeśli na przykład jest czerwona cegła, musisz wybrać kolor, który jest współrzędny kolorem czerwonym; Jeśli są szczegółowe prace płytek, wziąć pod uwagę te kolory. Ocieplenie drewna jest mniej problematyczne, ponieważ zawsze można plamić go innym kolorem lub całkowicie wykończyć. Trzeba jednak rozważyć.

Wykonaj zdjęcia o dowolnie ustalonych kolorach lub funkcjach, aby mieć odniesienie przy zakupie kolorów farb.

Przyjrzyj się uważnie projektowi kościoła. Większość małych kościołów ma raczej wąski lub prostokątny kształt, dlatego warto rozważyć użycie dwóch różnych kolorów. Ciemniejszy odcień na krótszych ścianach i lżejszy odcień na dłuższych ścianach może pomóc podkreślić przestrzeń, którą masz, i wydawać, że jest ona większa.

Zwróć uwagę na sufit. Lżejszy kolor na suficie może pomóc przyciągnąć wzrok, co jest innym sposobem, aby cały pokój wydawać się większy.

Czynnik w leczeniu okien. Światło zmienia kolor pokoju w różnych porach dnia lub zabiegi na witraże mogą znacznie zmienić wybrane kolory.

Poproś o próbki farby w różnych odcieniach. Utwórz podniebki w różnych schematach. Dobrymi kolorami na początek są lekkie błękity, jasne zielone, jasnożółte, odcienie bieli i kremu.

Maluj kolorowe próbki na ścianach i na suficie. Idealnie, swatch powinna mieć kilka szerokości szczotek duże. To pomoże Ci zrozumieć, które kolory najlepiej sprawdzają się w oryginalnej architekturze i oświetleniu. Farby często wyglądają inaczej na ścianie niż na kartach próbnych.

Spójrz na próbki farby w różnych porach dnia, w różnych światłach. Pomoże to określić, który ustawi odpowiedni ton i najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni.

Wskazówki:

Unikaj ciemnych, przytłaczających kolorów, które sprawią, że pokój poczuje się klaustrofobicznie. Brick reds, dark blues i czekoladki często wydają się artystyczne, ale mogą być zbyt przytłaczające w małych przestrzeniach.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.