Jak wybrać kolory szafek kuchennych

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak wybrać kolory szafek kuchennych


Wybieranie kolorów szafek kuchennych może stanowić dużą decyzję. Możesz mieć frytki i próbki z taśmą na całej swojej kuchni. Ponieważ prawdopodobnie będziesz musiał namalować kilka warstw, chcesz się upewnić, że masz kolor po raz pierwszy. Nie ma nic gorszego niż sfinalizowanie projektu dydaktycznego, które trwało kilka tygodni, tylko po to, abyś odkrył, że nienawidzisz końcowego wyniku. Oto jak wybrać kolory szafek kuchennych, które pokochasz w nadchodzących latach.

Instrukcje

Podstawa kolorów szafek kuchennych wokół subtelnego tematu. To nie znaczy, że kuchnia musi skończyć wyglądać jak lepka restauracja. Zamiast tego kieruj się projektantami przestrzeni handlowych i poszukaj żywności lub kwiatów, aby inspirować. Może się wydawać, że kuchnia wokół cytryny będzie za jasna. Jeśli jednak wyciąć cytrynę otworzyć zauważysz, że jest wiele tonów żółtego, a nawet białego. Przestań myśleć o szparagach jako tylko zielonych i naprawdę poszukaj rzeczy, które otaczają cię inspiracji.

Trzymaj się neutralnie. Po zakończeniu malowania szafek prawdopodobnie nigdy nie chcesz tego robić. Więc wybierz kolory szafek kuchennych, które będą pracować z wieloma różnymi stylami. W ten sposób nie trzeba będzie przemalowywać, gdy twoje wrażenia dekoracyjne ulegną zmianie w ciągu kilku lat. Zapewnia to również, że jeśli musisz sprzedać dom, prawdopodobnie nie będziesz musiał ponownie przez to robić.

Pomyśl o kolorach szafek kuchennych w masie. Jasny turkus może być Twoim ulubionym kolorem, więc wydaje się, że to fantastyczny pomysł, aby uderzyć go w szafki. Jednak prawdopodobnie masz więcej miejsca na szafkę niż ściany w kuchni. Oznacza to, że jasny kolor będzie dominujący w pokoju i prawdopodobnie wyda się przytłaczający. Zamiast tego, użyj funky koloru na zabiegu okna, lampy lub przygotuj nowy zestaw zabawnych potraw.

Otwórz czasopisma. Zwykle, jeśli próbujesz sam projekt, czasopisma dekoracyjne mogą być zniechęcające. Wszystko wydaje się zbyt kosztowne i wymaga zespołu stolarzy. Można jednak zobaczyć, jakie są popularne kolory szafek kuchennych. Jest to jedna rzecz, na którą możesz sobie pozwolić i emulować. Ładny kolor farby kosztuje tę samą cenę co brzydka.

Wskazówki:

Jeśli nadal nie możesz wybrać kolorów szafek kuchennych, przejdź do klasycznej bieli lub kości słoniowej. To rozświetli Twój pokój i jest używane w większości stylów zdobniczych i przez większość dekad.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.