Jak wyczyścić swój dom po użyciu namiotu?

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak wyczyścić swój dom po użyciu namiotu?


Kiedy dom cierpi na infekcję termity z drewna suchego, które żyją wewnątrz drewna, może być konieczne przeprowadzanie fumigacji w procesie zwanym "termitem namiotowym". W ciągu kilku dni do domu trafia się gaz typu fluorek sulfurylu , A dom musi być ewakuowany, a wszystkie rośliny i żywność muszą zostać usunięte. Nieruchomość jest otoczona plandeką, która zawiera gaz. Firmy fumigacji twierdzą, że gaz nie pozostawia pozostałości, dlatego przedmioty takie jak odzież czy talerze nie muszą być myte po fumigacji. Jeśli jednak nie jesteś pewien, możesz zrobić proste czyszczenie.

Instrukcje

Poproś firmę fumigacyjną o zatrudnienie profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem domu po zakończeniu pracy. Alternatywnie, przejrzyj katalog telefoniczny i wynająć samodzielnie. Sprawdź, czy mają one do czynienia z sprzątaniem domów po termitych namiotach.

Zostaw otwarte okna, aby poprawić swój dom.

Szampon dywany i pościel, zasłony, obrusy i wszelkie inne materiały, jeśli nie zostały usunięte przed fumigacją miały miejsce. Najlepiej jest nakryć takie rzeczy, jak materace i usuń poduszki z domu.

Pozostań gdzie indziej na dodatkowe kilka nocy, jeśli można poczuć coś niezwykłego w domu po fumigacji. Skontaktuj się z firmą, jeśli masz jakiekolwiek obawy.

Wskazówki:

Możesz zobaczyć kilka żyjących termitów w Twoim domu po zerwaniu namiotów, ale nie martw się, ponieważ czasami może zabrać do pięciu dni, aby wszystkie termity umierały.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.