Jak Wyczyścić Zęby Z Ocetą

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak Wyczyścić Zęby Z Ocetą


Ocet jest przydatnym środkiem czyszczącym, który może być używany nie tylko na różnych powierzchniach w całym domu, ale także jest doskonałym środkiem do czyszczenia zębów. Ocet pomaga zniszczyć bladę bakteryjną i wybielanie zębów. OraMedia stwierdza: "Ocet to kolejny produkt, który od wielu lat jest używany do higieny jamy ustnej. Roztwór ocet o połowę (jabłecznik na smak) będzie zbierać wszystkie bakterie motylkowe". Dobra pielęgnacja stomatologiczna obejmuje również regularne szczotkowanie i używanie nici dentystycznej, aby zachować czyste zęby.

Rzeczy, których potrzebujesz

Woda destylowana

Ocet jabłeczkowy

Proszek do pieczenia

5 kropli olejku z drzewa herbacianego

10 kropli olejku eterycznego z mięty pieprzowej

2 krople oleju z kardamonu

Ocet Zmywacz

Napełnij małą butelkę wodą destylowaną. Jeśli nie możesz znaleźć butelki, rozważyć użycie pustej butelki do płukania jamy ustnej, którą wcześniej używałeś.

Dodaj 1 łyżeczki. Ocet jabłkowy do butelki z wodą destylowaną.

Dodaj pięć kropli olejku eterycznego z drzewa herbacianego, 10 kropli olejku eterycznego z mięty pieprzowej i dwóch kropli olejku kardamonowego.

Potrząsnąć butelką i używać go jako codziennego mycia ust. To oczyści usta i pozbawi się złych zapachów. Ocet wybije zęby i pomoże zwalczyć bakterie.

Ocet i pasta do zębów sody do pieczenia

Wymieszaj 3-4 łyżki. Pieczenia sody i gliceryny, aż tworzy jednolitą pastę podobną do pasty do zębów.

Dodaj pięć kropli olejku eterycznego z drzewa herbacianego, 10 kropli olejku eterycznego z mięty pieprzowej i dwóch kropli olejku kardamonowego. Możesz zastąpić dowolny olej z twojego wyboru.

Włóż pastę do czystego pojemnika z pokrywką lub napełnij ją do starego pojemnika zębów.

Zrzuć groszkową ilość pasty do zębów i posyp ją octem jabłkowym na wierzchu. Szczotkuj zęby dokładnie tym roztworem.

Wskazówki:

Nie mieszać sody i ocet do pojemnika i zamknąć pokrywę. W przypadku zmieszania octu z sody do pieczenia, rozchodzi się i pieni się i może pęknąć pojemnik.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.