Jak wyczyścić żelazko ceramiczne

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Pomimo, że osłonięta włosami lub osłabiająca włosy osłona włosów przed uszkodzeniem stylizacji termicznej może ironicznie powodować urazy włosów, jeśli pozwala się na to, aby tworzyć ceramiczne żelazka. Wszakże utwardzane wyroby do wytwarzania wyrobów włókienniczych chowają się i przyciągają do swoich wieńców, jeśli pozostały na płaskim żelazku. Kluczem do utrzymania włosów w zdrowiu i połysku jest oczyszczenie płaskiego żelaza po każdym użyciu. To również sprawia, że ​​czyszczenie jest łatwiejsze, ponieważ jest mniej produktów buildup się pozbyć. Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy użyjesz płaskiego żelaza, czy masz jakiś czas i masz zamiar regularnie czyścić to urządzenie, oto wskazówki i techniki bezpiecznego i skutecznego wyczyszczenia ceramicznego narzędzia stylizacyjnego.

Jak wyczyścić żelazko ceramiczne

Rzeczy, których potrzebujesz

Ceramiczne żelazka płaskie

Mata

Ręcznik papierowy lub papierowy

Mycie narzędzi do czyszczenia fryzur

Waciki bawełniane

Środki do czyszczenia paznokci, amoniak, środek do czyszczenia piekarnika lub alkohol ścierający

Waciki

Krok 1:

Wyłącz ceramiczne żelazko i wyjmij wtyczkę. Ustaw go na odpornej na wysoką temperaturę maty (zamiast bezpośrednio na blacie), aby uniknąć oparzeń. Pozostawić płaskie żelazo, aby ostygło przez około pięć minut.

Jak wyczyścić żelazko ceramiczne

Krok 2:

Wyczyść swoje letnie ceramiczne żelazko z wilgotnym papierowym ręcznikiem. Pozostałe ciepło pomoże usunąć ślady produktu do stylizacji włosów, które właśnie przykleiły się do Twojego narzędzia do stylizacji. Jeśli na płaskim żelazku znajduje się stary produkt, można go zamiast tego rozprowadzić profesjonalnym roztworem czyszczącym, specjalnie przygotowanym do narzędzi termicznego osadzania włosów. Spowoduje to usunięcie upartego buildup bez zarysowania ceramicznego płaskiego żelaza. Użyj miękkiej ściereczki lub ręcznika papierowego, aby wytrzeć resztki, które się poluzowało.

Jak wyczyścić żelazko ceramiczne

Krok 3:

Docieraj do małych szczelin na żelazku z płaskim żelazkiem z bawełnianym wymazem. Spowoduje to usunięcie brudu w miejscach, które są zbyt małe, aby przystosować się do palca. Można również użyć gwoździa, a nie wacika, dopóki pokryjesz paznokciem szmatką lub papierową ręcznikiem, aby uniknąć rysowania na narzędziu do depilacji fryzjerskiej.

Jak wyczyścić żelazko ceramiczne

Etap 4:

Unikaj stosowania rozpuszczalników ściernych podczas czyszczenia płaskiego żelazka z ceramicznego materiału. Są jednak pewne przedmioty domowe, które można zwrócić, jeśli zabraknie Ci regularnie profesjonalnego środka czyszczącego. Środki do czyszczenia paznokci, amoniak, środek do czyszczenia piekarnika i alkohol ścierający można rozbić na płaskim żelazku utwardzony produkt stylizujący. Nasycaj bawełnianą piłeczkę wybranym rozpuszczalnikiem i użyj jej, aby wytrącić produkt. Kiedy skończysz, użyj wilgotnego papieru ręcznik, aby wytrzeć jego ceramiczne narzędzie; Usuwa resztki rozpuszczalnika, ponieważ następnym razem użyjesz płaskiego żelaza, ponieważ nie chcesz go używać na włosach.

Jak wyczyścić żelazko ceramiczne

Wskazówki:

Otwórz okno lub krok na zewnątrz podczas czyszczenia płaskich żelaznych żelazków, aby uniknąć wdychania toksycznych oparów z rozpuszczalników.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.