Jak wydostać się z moich dreads

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak wydostać się z moich dreads


Dreadlocks to matowe zwoje włosów zazwyczaj widziane u mężczyzn i kobiet z dłuższymi włosami. Ci z dreadlocks muszą podążać za rytmem pielęgnacji włosów, który różni się od rytmów bez utrzymywania ich zapachu i utrzymania stylu. Zwykłe rutyny codziennego szamponowania, kondycjonowania i stylizacji mogą mieć niekorzystny wpływ na dreadlocks. Ponieważ są one gęsto zabarwione, dreadlocks nie wysychają, a także inne fryzury. W rezultacie może zachować się wilgoć, powodując zapach stęchlizny.

Rzeczy, których potrzebujesz

Szampon Dreadlocks

ręczniki

Suszarka do włosów

1 uncja. biały ocet

Butelka rozpylająca

Instrukcje

Umyj włosy raz w tygodniu, używając szamponu dreadlocks, który nie zawiera olejów, które mogą powodować utrzymanie wilgoci włosów. Skoncentruj szampon na skórze głowy. Jak się spłukuje, szampon, który myje twoje dredy, wystarczy, aby je wyczyścić.

Ostrożnie ścisnąć dreadlocks ręcznikiem, aby wchłonąć jak najwięcej wilgoci. Jeśli ręcznik jest mokry po wyschnięciu, chwyć kolejny ręcznik i daj mi dredy jeszcze raz.

Jak wydostać się z moich dreads


Wyjdź na zewnątrz, jeśli to możliwe, i usiądź na słońcu, aby wysuszyć twoje dredy. Słońce i świeże powietrze pomagają przyspieszyć proces suszenia, odświeżając włosy i uniemożliwiając pleśń i pleśń rosnący wewnątrz kręgów. Jeśli nie można siedzieć na tyle długo, użyj suszarki do włosów, aby dokładnie wysuszyć dready.

Spray skórę głowy mieszanką 1 oz. Biały ocet i 9 oz. Woda pomiędzy zmywaniem, aby zapobiec swędzeniu i odświeżać włosy. Spritz chmura rozcieńczonego ocet do powietrza i przejdź przez to, aby uzyskać lekki mgiełka na włosy. Pozwól, aby mgła spryskiwacza octu zaczęła wysychać na skórze głowy i dreadlocks.

Wskazówki:

Unikaj sytuacji, które powodują, że twoje dredy są mokre bez możliwości ich całkowitego wyschnięcia. Utrzymuj deszczowy kapturek i użyj kabiny prysznicowej pod prysznicem, między szamponami.

Nie używaj środków do pielęgnacji włosów po oczyszczeniu włosów, ponieważ blokuje się wilgoć, co może prowadzić do mączniaka powodującego zapach.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.