Jak wygrać bezpłatne karty pokemon

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak wygrać bezpłatne karty pokemon


Czy Twoje dzieci zbierają karty Pokemon? Jeśli odpowiedź brzmi tak, niniejszy artykuł pomoże Ci nauczyć się kilku sposobów wygrać darmowe karty handlowe Pokémon.

Rzeczy, których potrzebujesz

Komputer

Drukarka

Internet

Koperty

Znaczki

Instrukcje

Zbieranie kart Pokémon było od ponad dziesięciu lat sensacją międzynarodową. W grudniu 1998 roku w Ameryce Północnej pojawiły się karty handlowe i karty do gry w Pokémon. Ponieważ istnieje tak wiele kart Pokémon, prawdopodobnie blisko 5000, są one nadal poszukiwane zarówno przez młodzież, jak i dorosłych, którzy lubią grę i / lub Zbierając karty.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jest jakiś sposób, aby wygrać Pokémon Trading Cards? Ten artykuł zawiera dwa sposoby otrzymywania bezpłatnych kart Pokémon. Jednym ze sposobów otrzymania czterech bezpłatnych kart Pokémon jest strona "catch 'em free Pokémon". Innym sposobem jest zaprenumerowanie magazynu pt. "Beckett Unofficial Guide to Pokémon" (http://www.beckett.com/beckettpokemon). Postępuj zgodnie z instrukcjami przedstawionymi poniżej, aby dowiedzieć się, jak Ty możesz wygrać darmowe karty Pokémona jednym lub obydwoma sposobami!

Autor strony, catchemfree.com, stwierdza, że ​​wyśle ​​Ci cztery karty Pokémon, tylko za cenę koperty i opłaty pocztowe! Nie jest zły interes. Aby skorzystać z tej oferty, przejdź na komputer, uzyskaj dostęp do Internetu i wpisz adres URL http://www.catchemfree.com. Kliknij na link "Free Pokémon Cards", który wyjaśnia jak otrzymać darmowe karty Pokémon. Wydrukuj formularz, wybierając cztery karty, które chcesz. Wyślij wypełniony formularz do adresu wskazanego na formularzu - wraz z kopertą samopodpisaną. Jest nawet film, który można obejrzeć, który łatwo wyjaśnia kierunki, krok po kroku. Poczekaj cierpliwie, ponieważ zajmuje trochę czasu, aby przetworzyć wszystkie wysłane prośby.

Niezwykły przewodnik po Beckett dla magazynu Pokémon wysyła do Ciebie bezpłatny pakiet Pokémon Booster, jeśli subskrybujesz jego magazyn. Istnieją dwa sposoby subskrypcji - albo wypełniając kartkę pocztową znalezioną w magazynie, albo wypełniając formularz abonamentowy online na swojej stronie internetowej. Przejdź na stronę http://www.beckett.com/beckettpokemon i kliknij Subskrybuj teraz. Po zapłaceniu faktury otrzymasz bezpłatny pakiet Pokémon Booster.

To tylko kilka sposobów, które znalazłem, ale jestem pewien, że są też inne sposoby. Powodzenia w poszukiwaniu darmowych kart Pokémon.

Wskazówki:

Proszę uważnie przeczytać wszystkie wskazówki znajdujące się na stronach internetowych wymienionych w tym artykule. Darmowe oferty i adresy URL były ważne w momencie utworzenia tego artykułu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.