Jak wymienić boczne światło lustrzane w S430 Mercedes Benz

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak wymienić boczne światło lustrzane w S430 Mercedes Benz


W przeciwieństwie do większości pojazdów, które używają żarówek do swoich świateł sygnalizacyjnych, Mercedes Benz S430 używa paska świetlnego LED do oświetlania w bocznych lustrach. Chociaż nie musisz kupować nowego lustra, aby wymienić światło, taśmy LED są kosztowne i nieco trudne do wymiany. Trzeba rozłożyć i zdjąć lustro z pojazdu przy użyciu śrubokrętu płaskiego i wkrętaka Phillipsa.

Rzeczy, których potrzebujesz

Wkrętak płaski

Śrubokręt krzyżowy

Wymienna taśma świetlna LED

Instrukcje

Wepchnij boczne lusterko do samochodu tak daleko, jak tylko może. Nie łamać lustra.

Włóż śrubokręt płaski pod lustro i wyjmij zacisk trzymający obudowę lustra na miejscu. Umożliwi to dostęp do wnętrza zespołu lustra.

Zdejmij zespół lusterka z pojazdu i umieść go na płaskiej powierzchni. Użyj śrubokręta krzyżakowego, aby zdemontować dwie śruby trzymające stary pasek świetlny LED na miejscu.

Załóż nowy pasek świetlny LED w zespół lustra i ponownie przykręć dwa wkręty. Umieść zespół lustra z powrotem w obudowie lustra, upewniając się, że dwa wejścia środkowe są połączone z gniazdem żeńskim z czworokątem umieszczonym z tyłu obudowy lusterka.

Ponownie przykręć zacisk, aby zabezpieczyć zespół na obudowę. Sprawdź światła. Jeśli nie działają, może być nieprawidłowo podłączona lustro. W razie potrzeby wyreguluj lustro.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.