Jak wymienić światło ogonowe na 2006 Dodge Pickup

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak wymienić światło ogonowe na 2006 Dodge Pickup


Seria ciężarówek Dodge 2006 wykorzystuje zespół tylnego mostu zapłonowego. Jeśli wypala się lampa tylna, należy wymienić cały zestaw tylnych reflektorów. Możesz zakupić zamienny zestaw tylnej części auta lub dealera Dodge. Wymień lampy w domu w ciągu kilku minut, aby zaoszczędzić znaczne koszty w stosunku do stawki godzinowej centrum serwisowego. Zmień je w parach, aby wydłużyć żywotność żarówki i zapewnić spójność koloru.

Rzeczy, których potrzebujesz

Śrubokręt krzyżowy

Wymiana zespołu tylnego

Instrukcje

Opuść tylną klapę samochodu. Wykręć śrubę z wewnętrznej krawędzi zespołu tylnego za pomocą śrubokrętu krzyżowego. Wykręć wkręt w górnym zewnętrznym narożniku zespołu śrubokrętem Phillips.

Pociągnij zespół światła z dala od łóżka, aż dojdziesz do wiązki przewodów. Ściśnij zatrzask podczas odłączania wiązki przewodów. Odłóż stare światło na bok.

Podłącz wiązkę przewodów do nowego światła tylnego, popychając łączniki. Umieść stopień tylnego światła w przestrzeni montażowej i zabezpiecz ją dwoma śrubami. Dokręć śruby śrubokrętem Phillipsa.

Powtórz proces na drugim elemencie tylnym. Zamknij klapę tylną.

Wskazówki:

Upewnij się, że przełącznik reflektorów znajduje się w położeniu "OFF", a kluczyk jest wyjmowany z zapłonu przed wyjęciem tylnego światła.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.