Jak wyodrębnić zdjęcia z adresu e-mail

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak wyodrębnić zdjęcia z adresu e-mail


E-mail to usługa świadczona przez firmy w Internecie, za pośrednictwem której można wysyłać bezpłatne wiadomości do innych użytkowników. Fotografie są również przesyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej jako sposób dzielenia się wspomnieniami lub po prostu ożywienia innego nudnego tekstu. Zdjęcia mogą być osadzone w treści wiadomości e-mail lub przesłane jako załącznik. Tak czy inaczej, oba typy mediów można wyodrębnić i pobrać do komputera domowego osoby.

Zapisywanie załączników poczty e-mail

Zaloguj się na swoje konto e-mail. Otwórz wiadomość e-mail z dołączonymi zdjęciami. W przypadku oglądania tematów w Twoim skrzynce pocztowej wiadomości e-mail z załącznikami będą miały małe zdjęcie z papieru obok wiersza tematu.

Kliknij dwukrotnie na załączony plik. Plik będzie miał rozszerzenie takie jak ".jpeg" lub ".bmp". Pojawi się okno z kilkoma opcjami.

Kliknij przycisk "Zapisz", aby zapisać plik na komputerze. Kliknij przycisk "Otwórz", aby go wyświetlić w oknie bez zapisywania.

Wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać plik po kliknięciu przycisku "Zapisz" w wyświetlonym oknie. Pierwszą lokalizacją, która się otworzy, będzie ostatnia lokalizacja, do której został zapisany plik. Aby uzyskać dostęp do pulpitu lub folderu "Moje dokumenty", po prostu użyj dużych klawiszy skrótu znajdujących się po lewej stronie okna. Aby wybrać bardziej konkretny folder, użyj menu rozwijanego u góry okna. Wpisz nazwę nowego pliku, jeśli chcesz zmienić jego nazwę pod "Nazwa pliku". Typ pliku zostanie automatycznie wybrany jako ten sam typ pliku, który został odebrany jako.

Kliknij "OK", aby zakończyć zapis.

Zapisywanie wbudowanego zdjęcia

Zaloguj się do swojego e-maila i otwórz wiadomość z osadzonymi zdjęciami. Osadzone zdjęcie to obraz wklejony bezpośrednio do wiadomości wiadomości e-mail, a nie wysłany jako załącznik.

Kliknij prawym przyciskiem myszy zdjęcie i wybierz "Zapisz jako", jeśli Twój program e-mail pozwoli Ci. Programy pocztowe, takie jak Google i Yahoo, pozwolą na to, ale niektóre programy Microsoft, takie jak Outlook, nie. Jeśli to możliwe, zapisz plik w wybranej lokalizacji w wyświetlonym oknie. Jeśli nie możesz, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Kopiuj".

Otwórz program Windows Paint, który jest standardem we wszystkich systemach operacyjnych Windows. Możesz przejść do programu Paint, przechodząc do "Start", "Wszystkie programy", a następnie "Paint". Jeśli wolisz pracować w innym oprogramowaniu do edycji zdjęć, możesz go otworzyć.

Kliknij prawym przyciskiem myszy białą przestrzeń roboczą w programie Paint i wybierz "Wklej". Spowoduje to skopiowanie obrazu z wiadomości e-mail do programu Paint.

Z menu opcji paska narzędzi wybierz "Plik" i wybierz "Zapisz". Wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać plik i kliknij przycisk "OK".


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.