Jak wypełnić dziury w węzłach w płotach

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak wypełnić dziury w węzłach w płotach


Jeśli nie chcesz, aby sąsiedzi szli przez knotle w ogrodzeniu, napraw je. Zalecaną metodą naprawy jest napełnianie knotem drewnianym wypełniaczem. Knotole mogą osłabić strukturalną integralność ogrodzenia, wypełnić materiałami organicznymi, które mogą prowadzić do gnicia i rozpadu, a także zawierać niechciane owady i szkodniki. Do wypełniania otworów można użyć wysokiej jakości wypełniacza do drewna i malować lub plamować, aby dopasować wygląd ogrodzenia.

Rzeczy, których potrzebujesz

Szczotka druciana, niewielki rozmiar

wkrętak płaski

Spryskiwacz

Wąż ogrodowy

Utwardzacz drewna

Sztywna szczoteczka do zębów

Taśma klejąca

Wypełniacz drewniany

Mała miseczka z tworzywa sztucznego

2-calowy nóż do szpilki

Papier ścierny 100-rozdrobniony

Papier ścierny 120-rozdrobniony

Instrukcje

Wyczyść luźny brud, drewno i resztki z dziurki za pomocą małej szczotki z włosiem. Przesuń pędzel do wewnątrz, aż do momentu wyczyszczenia otworu wszystkich luźnych materiałów. Użyj końcówki śrubokrętu, aby usunąć duże luźne kawałki węzła. Skrobaczkę, zeskrobuj i szczotkuj dziurę, aż dojdziesz do twardego drewna lub drewna.

Zamontuj dyszę natryskową na końcu węża ogrodowego i przymocuj drugi koniec do źródła wody. Spray do usuwania luźnych zabrudzeń, drewna i zanieczyszczeń. Pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny.

Potrząśnij puszką utwardzacza do drewna, aby ją wymieszać przed otwarciem. Otwórz pokrywę i zanurz brudną szczoteczkę do płynu. Szczotkuj utwardzacz na wszystkie powierzchnie knotu, aż drewno zostanie nasycone. W ciągu kilku minut nanosić kilka warstw, aż drewno będzie lśniące. Pozostaw do wyschnięcia na cztery godziny.

Trzymaj taśmę klejącą na tylnej stronie dziurki, aby działać jak podkład dla wypełniacza drewna.

Skopiuj do kosza małą ilość wypełnienia drewna z puszki i umieść ją w plastikowej miseczce z nożem do szpilki. Ściśnij trzydzieści centymetrową linię środka utwardzającego do blobu wypełniacza drewna, a następnie wymieszaj razem z nożem nóżki.

Nałożyć wypełnienie do drewna i utwardzić mieszaninę do otworu, używając 2-calowego noża. Zanurz nóż noża w wypełniacz i podnieś gobę wypełniacza. Trzymaj nóż równolegle do otworu i wciśnij wypełniacz do otworu. Powtarzaj ten proces, dopóki nie napełniesz otworu wypełniaczem. Sprawdź taśmę klejącą, aby upewnić się, że jest na swoim miejscu. Przepełnić otwór, aby umożliwić szlifowanie. Zdejmij taśmę klejącą i sprawdź, czy bok pokosu znajduje się w zasięgu. Poczekaj pół godziny, aby wypełnić wypełniacz.

Piasko wypełniacz z drewna 100-ziarnistym, a następnie papier ścierny 120-ziarnowy, aż węzeł będzie gładki z powierzchnią drewna ogrodzenia. Przesuń papier ścierny do przodu i do tyłu, a następnie w górę iw dół, aby piasek wypełniacz.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.