Jak wyregulować drzwi piekarnika firmy GE

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak wyregulować drzwi piekarnika firmy GE


Firma General Electric produkuje szeroką gamę produktów piekarniczych i kuchenek ściennych. Wszystkie modele zaopatrują kuchenki mikrofalowe za pomocą systemu górnych drzwi otwieranych z zamykanymi dolnymi zawiasami. Firma GE zaleca określenie protokołu dostosowującego drzwiczki do piekarnika, które jest takie samo we wszystkich modelach piekarnika firmy GE, z wyjątkiem serii marek Spectra, dla których dostarczane są alternatywne porady. Dopasowywanie drzwi produktów Spectra wymaga usunięcia i ponownego doczepiania ciężkich drzwi, które mogą być łatwiejsze dzięki wsparciu.

Dostosowanie drzwi do wszystkich modeli GE Zapisz widmo

Chwyć rękojeść piekarnika, delikatnie otwierając drzwiczki do broilu - częściowo otworzyć pozycję zapadkową, pozostawiając w przybliżeniu 3-calową szczelinę.

Połóż dłoń wzdłuż górnej krawędzi drzwi, z boku, który jedzie na górę, powodując nierówności i mocno docisnąć, aby wyrównać drzwi, tak aby pasowało ono równomiernie do fotela.

Zamknij drzwiczki kuchenki, a następnie ponownie ją otwórz, aby upewnić się, że jest prawidłowo wyrównana i otwiera się gładko.

Specjalne postępowanie z piecami kuchennymi GE Spectra

Otwórz otwarte drzwi kilka cali, aż poczujesz, że przystanek naturalnego przystanku zajmuje miejsce broilu, gdzie drzwi pozostają częściowo otwarte.

Chwyć drzwiczki piekarnika jedną ręką wzdłuż każdej krawędzi bocznej w przybliżeniu w połowie drogi. Podnieś prosto w górę, aby otworzyć drzwi, uwalniając je z zawiasów.

Trzymaj poziom drzwi pieca, wyśrodkowany bezpośrednio przez częściowo otwarte zawiasy i zsuń je ostrożnie na zęby częściowo otwartych zawiasów.

Pozwól drzwi wejść do pozycji i delikatnie nacisnąć wzdłuż górnej krawędzi, aż drzwi zostaną całkowicie osadzone na zawiasach, a górna krawędź drzwi jest pozioma.

Otwórz i zamknij drzwi raz lub dwa razy, aby zapewnić płynne otwieranie i zamykanie.

Wskazówki:

Sprężyny na drzwiach piekarnika mogą zatrzasnąć się i złapać palce, więc jeśli zachodzi taka potrzeba, trzymaj palce na krawędzi drzwi, aby zapobiec posiniaczeniu palców i pięter.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.