Jak wyregulować krzesła do fotela

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak wyregulować krzesła do fotela


Czytanie książki lub oglądanie telewizji, gdy siedzisz w leżącym fotelu, jest satysfakcjonującym sposobem na relaks po ciężkim dniu pracy. Jeśli masz nowe krzesło rozkładane, możesz nauczyć się obsługiwać je w ciągu kilku minut. Jeśli krzesło daje zbyt dużą lub zbyt małą opór przy przechylaniu się do tyłu, można dokonać niewielkiej regulacji, aby zmienić napięcie.

Instrukcje

Przenieś stoliki kawowe lub inne meble z dala od fotela, aby nie przeszkadzały w podnóżku.

Znajdź dźwignię lub przyciski sterujące mechanizmem fotela. Dźwignia jest zwykle umieszczona po prawej stronie fotela. Przyciski są zwykle umieszczone na ramieniu lub na ramieniu.

Usiądź na krześle. Jeśli mechanizm dźwigara jest obsługiwany przez dźwignię, odchyl się od tyłu, aby wywierać nacisk na tylną część fotela, pociągając jednocześnie dźwignię do oparcia fotela i podnieść podnóżek. Trzymaj się nachylając i ciągnąc, dopóki fotel nie zostanie wyregulowany w sposób satysfakcjonujący, a następnie puść dźwignię, aby zatrzymać odsunięcie. Jeśli krzesło jest obsługiwane za pomocą przycisków, naciśnij przycisk spoczynkowy, aby oprzeć krzesło i podnieść podnóżek. Przestań naciskać, gdy krzesło jest spłaszczone do Państwa satysfakcji.

Pochylić się na krześle, nacisnąć na podnóżek, podnieść dźwignię lub nacisnąć przycisk zwalniający, aby przywrócić oryginalne położenie przewodu. Krzesło należy pozostawić w oryginalnym położeniu i przejść do następnego kroku, jeśli konieczne jest wyregulowanie naprężeń.

Zlokalizuj dwa nakrętki skrzydełkowe lub kółka na kółku na spodzie fotela. Powinny być umieszczone w pobliżu pleców lub na środku dna fotela.

Obróć nakrętki lub koła w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aby zwiększyć napięcie. Przekręć je w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zmniejszyć napięcie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.