Jak wyskakiwać z Giant Birthday Cake

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak wyskakiwać z Giant Birthday Cake


W 1895 roku w gazecie w Nowym Jorku pojawiła się fotografia kobiety wyskakującej z ciasta Stanford White'a. White był wpływowym członkiem klasy wyższej w Nowym Jorku, a jego bajka zyskała jeszcze większą uwagę, ponieważ został później zastrzelony przez męża kobiety, która wyskoczyła z tortu. Od czasu Białego, wiele partii kawalerskich i urodzinowych zawierało olbrzymie ciasta. Dobrze, że przyjaciele czasami wyskakują z ciastek, aby zaoferować dodatkową niespodziankę. Jeśli chcesz coś zrobić, oto jak to zrobić.

Instrukcje

Kup ogromne tort urodzinowy. Ciasta można kupić w witrynach internetowych, takich jak ciasto wyskakujące lub ciastka z dziczyzny. Ustalić, czy ciasto ma być dostarczone na stronę imprezy.

Zanim ciasto zostanie wypuszczone na urodziny, wejdź do środka i upewnij się, że pokrywa jest zabezpieczona. W zależności od wielkości ciasta, być może trzeba przykucnąć, aby ukryć całe ciało. Z drugiej strony, jeśli ciasto jest zbyt duże, może być konieczne stanąć na bloku, aby dobrze widzieć, gdy się wyskoczy.

Zaplanuj swój wyłaniający moment. Możesz zbiegać się z Twoim momentem ujawniającym piosenkę Happy Birthday. Możesz też poczekać, aż dziewczyna urodzi się.

Popchnij cienką warstwę ciasta, aby uzyskać swój wygląd. Lub, jeśli ciasto ma górną część, która się otwiera, podnieś ją, abyś ujawnił chłopcu imprezy. Poruszaj się szybko i upewnij się, że masz krzyk: "Niespodzianka!" Lub "Szczęśliwe urodziny!" Podczas twojego ujawnienia.

Jak wyskakiwać z Giant Birthday CakePktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.