Jak wzmocnić drzwi wewnętrzne

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak wzmocnić drzwi wewnętrzne


Wzmocnienie drzwi wejściowych w domu powinno być priorytetem, jeśli zależy Ci na włamaniach. Według magazynu "Stary dom" 34 procent domowych włamań jest przez drzwi frontowe. Jeśli drzwi wejściowe są już bezpieczne, wzmocnij drzwi wewnętrzne, aby zapewnić bezpieczne miejsce do wyjazdu na wypadek, gdyby dom został włamany. Wzmocnienie drzwi sypialni jest idealne, szczególnie jeśli włamanie nastąpi wieczorem lub nocą.

Rzeczy, których potrzebujesz

Klamra drzwiowa

Stalowa rama drzwiowa

Wzmocnione zawiasy

Śruba zabezpieczająca

Instrukcje

  • 1

Umieść bezpiecznik drzwi w drzwiach, gdy jesteś bezpiecznie wewnątrz pomieszczenia. Szelki do drzwi są dostępne w wielu stylach, ale wspólnym stylem jest pręt, który umieszczasz pod kątem 45 stopni od drzwi do podłogi. Kiedy jest na miejscu, klamra drzwi zapobiega otwarciu drzwi przez niechcianych osób.

2

Wymień istniejącą ramę drzwi na stalową ramę. Złodzieje mogą uzyskać dostęp do pokoju, nawet jeśli drzwi są zablokowane, kopiąc drewnianą ramę drzwi, aż się rozpada. Zakup i montaż stalowej ramy drzwi, której złodzieje nie będą w stanie rozbić, kopiąc. Ten rodzaj zbrojenia zapobiega złodziejowi używania łomu na ramie.

3

Zamień standardowe drzwi zawiasu na zawiasach; Standardowe zawiasy zapewnią odpowiednią ochronę w sytuacji, gdy drzwi są kopane. Zamontuj trzy duże metalowe zawiasy, które mają co najmniej 3 1/2 cala długości i jedną dziesiątą cala grubości. Dodatkowo zamocuj zawiasy do ramy drzwi za pomocą długich śrub, które wchodzą w ramkę o więcej niż pół cala. Krótkie śruby nie zapewniają wystarczającej wytrzymałości w przypadku, gdy złodziej kopie zawiasów.

4

Zamontuj wspornik śruby barykadowej po każdej stronie drzwi i umieść śrubę zabezpieczającą przez drzwi. Wsporniki śrub są mocowane do ramy drzwi za pomocą długich śrub, a sama śruba jest dużym kawałkiem metalu lub drewna, które jest szersze niż drzwi. Kiedy w miejscu, uniemożliwi ktoś otwarcie drzwi.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.