Jak zabić tarantula

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zabić tarantula

Pająki nie są tak powitanymi domami dla wielu rodzin. Rozkwitają w ciepłych, wilgotnych obszarach i są szanse, że bardziej boją się ciebie niż ty. Tarantulas to duże, owłosione pajęczaki, które czasami są w akwariach i trzymane jako zwierzęta domowe. Choć ogólnie nieśmiało, jeśli sprowokowany lub zły, będą próbować gryźć. Jeśli musisz zabić tarantula, ostrożnie chodź.

Instrukcje

  • 1

Zacznij od prewencyjnego czyszczenia. Usunąć siatki kukurydzy i czyste nietknięte przestrzenie w strychach, szafach i piwnicach. Rozwiąż problem z jego źródła - dom tarantuli - pozbawiając dom potencjalnych siedlisk tarantula.

2

Zainwestuj w pająk i pałeczek tarantula. Użyj tego bezpośrednio na tarantula lub na obszarach podejrzanych o zarastanie tarantuli.

3

Zatrudnij profesjonalnego specjalistę ds. Kontroli pajęczyn tarantula. Dobry powinien wiedzieć najlepsze chemikalia do stosowania i mieć solidną wiedzę na tarantule.

4

Wyjmij zwiniętą gazetę, przebijak (prawdopodobnie będziesz potrzebować czegoś większego z uwagi na rozmiar tarantuli), lub porównywalną broń. Nosić rękawiczki i ubrania, które zakrywają całe ciało i zawsze uważaj na tarantula tak, jak uderzasz.

Wskazówki:

Uszczelniaj pęknięcia i otwory w ścianach, ponieważ tarantuły rosną.

Praktykuj dobry wyrok podczas zabijania tarantonu własnymi urządzeniami. Bądź bezpieczny, a jeśli czujesz się zagrożony, skonsultuj się z profesjonalnym specjalistą ds. Kontroli tarantula.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.