Jak zachować Sisterlocks Piękne

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zachować Sisterlocks Piękne


Sisterlocks to fryzura typu dreadlock-podobna dla czarnych kobiet, które zwiększają naturalną strukturę włosów. Różnica pomiędzy Sisterlocks a tradycyjnymi dreadlocks to sposób, w jaki zamki są tworzone. Zamiast rozruchu na skórze głowy i pracy na końcach włosów, aby utworzyć Sisterlocks, zaczynasz pracować na końcach włosów, ku górze w górę. Dzięki informacjom i praktyce możesz zachować Sisterlocks w doskonałej kondycji i wyglądać konsekwentnie atrakcyjnie.

Instrukcje

Zatrudnij fryzjera fryzjera, który jest wykształcony i doświadczony z Sisterlocks. To fryzura jest zobowiązaniem, którego nie wolno podejmować lekko. Pomimo tego, że po utworzeniu zamków po sześciu miesiącach można je usunąć, po upływie tego czasu musisz wyciąć włosy, aby usunąć zamki. Doświadczony stylista może doradzić i pomóc w podjęciu świadomej decyzji przy wyborze tego stylu.

Przestrzegaj rytuału nocnego, który poprawia wygląd twoich Sisterlocks. Jak dbasz o włosy podczas spania jest tak samo ważne, jak traktujesz je podczas godzin budzenia. Przycinaj włosy tak, jak w naturalnym stanie, i warkocz, aby zapobiec splątaniu podczas snu. Zwiąż włosy szalikiem satynowym lub użyj satynowej poduszki, aby zmniejszyć tarcie.

Odwiedź fryzjerkę na pierwsze dwie sesje szamponu po zablokowaniu włosów. Podczas tych wizyt stylistka sprawdzi postęp zamków. Niektóre czynności naprawcze mogą być konieczne, ponieważ Twoje włosy dostosowują się do nowego stylu. Po tych pierwszych sesjach salonowych należy przynajmniej raz w tygodniu myć Sisterlocks, używając szamponu bez pozostałości, aby zmniejszyć ilość gromadzonych produktów. Wybierz jeden z kilku szamponów na rynku lub poproś swojego stylisty o rekomendację.

Odwiedź stylistę co 4-6 tygodni. Jako permanentna fryzura, Sisterlocks wymagają stałego dokręcania i konserwacji, którą może wykonać tylko wykwalifikowany specjalista. Możliwe jest podjęcie kursów, aby uzyskać certyfikat w procesie Sisterlock, ale nawet po otrzymaniu certyfikatu najprawdopodobniej łatwiej jest im zapewnić opiekę innego zawodowego.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.