Jak zadzwonić do płatnego telefonu

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak zadzwonić do płatnego telefonu


Nie każdy ma telefon komórkowy i może zadzwonić w razie potrzeby. Telefon płatny może być ratunkiem dla osoby bez telefonu komórkowego, zwłaszcza w nagłych przypadkach. Połączenie telefoniczne z płatnościami trwa tylko przez pewien czas, w zależności od ilości pieniędzy wprowadzanych do telefonu przed iw trakcie rozmowy. Gdy wybierasz telefon płatny, połączenie trwa, dopóki ktoś nie rozłączy połączenia.

Instrukcje

Zlokalizuj numer telefonu dla telefonu płatnego. Numer znajduje się z przodu. Korzystaj z płatnych katalogów telefonicznych, aby znaleźć nieznane numery telefonów płatnych (zobacz Zasób).

Powiedz osobie, z którą dzwonisz dokładnie godzinę i datę, z którą dzwonisz. Zapewnia to, że Twoje połączenie nie zostanie przechwycone przez nieznaną stronę.

Użyj linia lądu lub telefonu komórkowego, aby zadzwonić pod numer telefonu. Poczekaj na połączenie. Jeśli nie słychać dźwięku dzwoniącego, które wskazuje na połączenie, odłącz połączenie. Ponowne wybieranie numeru telefonu zapłaconego przy użyciu wszystkich 10 cyfr numeru.

Wskazówki:

Poproś osobę, z którą dzwonisz, aby stanąć poza telefonem płatnym w momencie, w którym dzwonisz. W ten sposób zapewnia się dzwonienie telefoniczne.

Niektóre telefony komórkowe mogą mieć dzwonki odłączone. W takich przypadkach należy zadzwonić do Ciebie z telefonu. Następnie odłącz połączenie i natychmiast wybieraj numer telefonu. Osoba będzie wiedziałaby, aby odebrać telefon w ciągu 10 do 20 sekund od rozłączonego połączenia, mimo że nie dzwonek.

Nie wszystkie płatne telefony akceptują połączenia przychodzące. Nie można połączyć się z płatnymi telefonami, które nie akceptują połączeń przychodzących.

Możesz zażądać opłaty za dzwonienie na numer telefonu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z firmą telefoniczną lub telefonicznie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.