Jak zainstalować kuchenne zlewy kuchenne

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zainstalować kuchenne zlewy kuchenne


Vintage zlewozmywaki powracają w modzie. Stare stalowe z płaskim dnem, typ porcelany z backsplashem ... można je znaleźć na rynkach pcheł i antyków w całym kraju. W tym artykule podano kilka wskazówek dotyczących instalacji starych umywalek kuchennych.

Rzeczy, których potrzebujesz

Śrubokręt

Szczypce

Klucze

Instrukcje dotyczące instalowania kuchennych umywalek vintage

  • 1

Spójrz na zabytkowe zlewozmywak. Być może brakuje części Szukaj online i zabytkowych centrów przywracania, dopóki nie będziesz mieć niezbędnego sprzętu

2

Sprawdź istniejące instalacje wodne. Możesz potrzebować specjalnych przedmiotów, aby dopasować instalację wodną i umywalkę.

3

Sprawdź, czy możesz zmodyfikować istniejący blat, czy też trzeba zainstalować nowy. Większość zabytkowych umywalek wygląda bardziej autentycznie otoczonych płytkami i zaprawą niż Formica lub granit.

4

Ustaw umywalkę, przykręć ją i układaj kanały. Jeśli wybierasz autentyczne metalowe rury, być może będziesz musiał dokonać pewnych modyfikacji. Dokręć i dokręć wszystko i włącz wodę, aby sprawdzić wycieki.

5

Zainwestuj w jakiś replikowany zabytkowy sprzęt, aby wykończyć zlewozmywak. Używaj wysokiej jakości polerowania, aby uzyskać połysk lub blask, a zabytkowe umywalka jest gotowe do użycia.

Wskazówki:

W celu uzyskania najlepszej szansy na uzyskanie oryginalnego sprzętu, poszukaj umywalek w witrynach zajmujących się sprzedażą nieruchomości lub remontów domów.

Wiele starych umywalek nie odpływa jak nowoczesne, ponieważ jest całkowicie płaskie dno, więc bądź przygotowany na "szum" wody w kierunku kanału.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.